Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok 16 évesen eljegyezni egymást? (lent)

Figyelt kérdés

vallásunkbol fakadóan, de szerintem még erkölcsileg is normális dolog ha már a két ember együtt is lakik stb. akkor illene házasodni, de ahoz fel kéne nőni :)

A kérdésem az volna hogy fiatal korban eljegyezni egymást menyire normális dolog? mit gondoltok?


2012. aug. 16. 23:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Semennyire nem normális.

Együtt lakni valakivel 16 évesen... az se normális.

Egyébként persze, csináljátok csak, aztán húszéves korotokra már egy váláson is túl lesztek, legalább szuper élettapasztalatot szereztek.

Nyilván van másra is példa - 16 évesen eljegyzés és 96 évesen egymás mellé temetik őket -, de sokkal többször végződnek kudarccal az ilyen kapcsolatok.

Én pl. egyetlen napot sem bírnék ki azzal, akivel 16 évesen együtt voltam.

2012. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az eljegyzésnek akkor van itt az ideje, ha már el is tudjátok tartani magatokat. Nincs korhoz, vagy végzettséghez kötve, de anyagilag függetlennek és elég érettnek kell lenni hozzá és mindez vallástól független.

Akkor vagytok felnőttek az eljegyzéshez, ha ezek megvannak. Ne a szüleitektől kapott pénzből vegyétek meg a jeggyűrűt is, az nevetséges.

2012. aug. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!