Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyezni valakit, majd egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyezni valakit, majd egy vita során visszavenni a gyűrűt. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 08:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer valamit odaad, azt ne kérje vissza.
2009. dec. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Annyi kimarat, hogy a vita azért van, mert a vőlegény betegesen féltékeny.
2009. dec. 30. 08:54
 3/29 A kérdező kommentje:
*kimaradt
2009. dec. 30. 08:54
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Röhely. Ha a kedves völegény egyszer elhatározta hogy azt a gyürüt a szeretett nönek adja akkor miért kéri vissza? Pl vissza kéri, aztán majd jövöre egy másik csajnak adja? Vagy mit csinál vele?

Ha ennyire féltékeny akkor éljen egyedül, akkor nem kell féltékenynek lennie. Ha meg a csaj tényleg megcsalta akkor hagyja ott. èn soha nem kérném vissza azt amit neki adtam. Mit csináljak azokkal az ékszerekkel amit tölem kapott? Majd ha lesz egy új csajom akkor felpolíroztatom és neki adom? szerintem az új barátnöm tuti a felyemre kenné.

2009. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nincs oka féltékenységre. Mégis az. Letépte a kezemről a gyűrűt, és eldobta. Majd megtalálta, és könyörög, hogy hordjam. Nem is tudom...elég gáz.
2009. dec. 30. 09:04
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted es nem akarod kapasbol felbontani az eljegyzest,akkor is az eskuvovel meg varnek a helyedben. Mondjuk minimum egy evet. Ha meg egy ilyen dobasa lenne, akkor adieu!
2009. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Szeretem. :) csak amíg nem bízik bennem, nem szeretnék esküvőt. Az eljegyzést sem akartam annyira.
2009. dec. 30. 09:07
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

Akkor miért mondtál neki igent? Miért nem mondtad, hogy "amíg ilyen féltékeny vagy, szó sem lehet róla"?


Veled sem lehet könnyű...

2009. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Szakítani kell. Örülj, hogy most jöttek ki a problémák, és nem a házasság alatt. Ő azzal, hogy visszakérte a gyűrűt, ezt már meg is tette. És nekem biztos nem kéne egy olyan ember gyúrűje, akivel szakítottam. A féltékenység betegség és számos esetben öl, a szó szoros értelmében.
2009. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem volt oka a féltékenységre, akkor ez nagyon ijesztő esemény... Valószínűleg azért jegyzett el, mert így magához akar kötni, kisajátítani, ami pedig minden, csak nem boldogító hosszú távon. Biztosan azt reméli, hogy így majd biztonságban érezheti magát, hiszen az "övé" vagy. Veszekedéskor valszín arra döbbenhetett rá, hogy a gyűrű nem ad bizalmat feléd, de az sem kizárható. hogy ezzel a visszavevős húzással azt akarta elérni, hogy Te is ugyanolyan szarul érezd magad mint ő. Egyik sem jó előjel, mert ha nem bízik benned, akkor az a kapcsolat halálát hozza, ha meg kínzásra használja szerelme jelképét, akkor nem is szeret igazán, csak birtokolni akar.

Én is ilyen voltam, hosszú egyedüllét után találkoztam a férjemmel, akinek nagyon nagy türelemre volt szüksége ahhoz, hogy valamennyire "megneveljen". Bár most is vannak féltékenységi rohamaim, de már sokkal jobban bízom magamban és benne is, mint régebben. Ehhez az kellett, hogy ő kitartson mellettem, és ne rettenjen meg az ilyen helyzetektől.

remélem Te is szereted annyira a párod, hogy képes vagy kezelni őt. Ha viszont nem érzel rá elég erőt, hagyd el még most, hátha talál valakit, aki mellett "meggyógyulhat".

2009. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!