Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyezni valakit, majd egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyezni valakit, majd egy vita során visszavenni a gyűrűt. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 08:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
szabadul meg tőle amilyen gyorsan csak lehet.
2010. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom ha tényleg annyira szereted akkor várj még.Én közölném vele hogy a gyűrűre nem úgy tekintek mint eljegyzési gyűrűre.Várnék és ha úgyérzem hogy kezd változni és biztosabb a kapcsolatunk akkor lehetne újra eljegyzés.De addig nem. Nincs értelme. Amúgy az egész kapcsolat ilyen?Mert könnyebb átlátni ha írnál valamit az előzményekről is. Ha pedig már régebb óta gondok vannak akkor az csak rosszabb lesz(bár vannak kivételes esetek,de azok ritkák,sajnos.)
2010. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
12:06-os vagyok. Azt elfelejtettem,hogy írtad,te nem is akartad ezt az eljegyzést annyira. Akkor lehet,hogy igent se kellett volna mondanod.Oké,hogy szereted,de lehet hogy még korai,sőt valószínű,hogy az.
2010. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%

Hát tapasztalatom szerint, ebből nem nagyon lesz boldog kapcsolat, és jobb ha odébb állsz. Jobban jársz. Igaz lehet, hogy nem lesz igazam, de ennek 10% az esélye!

Nekem is volt már ilyen, 1évig voltunk boldogok, azután csak problémák jöttek.

Van ismerős pár akik együtt maradtak, de abszolute nem egészséges a kapcsolatuk, és nem boldogok, csak az egyiknek a pénz miatt, a másiknak a fedél miatt nincs választásuk külön válni.

Ha függőséget akarsz, akkor folytasd, ha nem, akkor új kapcsolat.

Minden zsák találja meg a saját foltját szerintem... :)

remélem segítettem!

2010. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most így viselkedik a vőlegényed, ez csak rosszabb lesz, alapvető, hogy A FÉRFIAK NEM VÁLTOZNAK! Ez a helyzet legfeljebb annyiban, hogy egy év múlva jön az első pofon, utána már ököllel, részegen...

Szakíts, és menekülj, még így sem biztos, hogy nem vagy veszélyben. Öltek meg már embert féltékenységből szakítás után évekkel később is... Nem azt mondom, hogy életveszélyben vagy, de ez a kapcsolat soha nem lesz jó. Az eljegyzési gyűrű pedig nem ajándék, hanem egy kötés jelképe. Ha nem akarod a kötést, mit keresne nálad a gyűrű, akármilyen szép, értékes. Szabadulj meg a gyűrűtől és a pasastól is. Írom ezt 40-es férfiként!

2010. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Dobd ki ezt a pasast fénysebességgel!!!!
2010. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha csak kedvelne, de mindig egyformán, megbízhatóan.
2010. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is szakíts vele! Ez bunkóság! Igaz, velem sokkal undorítòbb dolgot csinált az akkori párom, 3 évig voltunk együtt, minden évben ajándékozott nekem pár db aranygyürüt. 1,5 év után eljegyzett. Kb 2,5 évnél tartottunk mikor azt mondta nekem, hogy adjam oda a gyürüket, mert ötvössel megcsináltatja, nehogy kiessenek a kövek. Elvitte, és akárhányszor rákérdeztem, azt mondta, hogy otthonfelejtette, mikor nála voltam, akkor meg azt mondta, hogy nem tudja hova tette, majd megkeresi. Szerintem ez még undorítóbb ilyen aljasan visszavenni. Aztán kiakasztott egyszer, hozzávágtam a karikagyürüt is, hogy ilyen embernek nem leszek a felesége! Neked sem kéne vele maradnod, aki visszaveszi amit egyszer odaadott, lehet akármilyen mérges, azzal más gondok is lesznek..

22/L

2010. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
(Csak zárójelben megjegyezném, nem igaz, hogy a férfiak nem változnak. Minden csak akaraterő kérdése. Az én párom is nagyon sokat javult. Ha vele akarsz maradni, úgyis meglátod, hogy van-e annyi akaratereje, hogy megváltozzon érted. Én elfogadtam úgy a szerelmemet, ahogy van, a hibáival együtt, csak boldogtalan voltam. Ezt látta, és inkább megjavult.)
2010. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!