Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyezni valakit, majd egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyezni valakit, majd egy vita során visszavenni a gyűrűt. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 08:51
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
100%

Szia,

Ha nem bízik benned, mit akartok egymástól?

Ha vissza vette a gyűrűt, akkor abban a pillanatban ép nem akarta, hogy te legyél a felesége. De.. az életben lesznek olyan pillanatok amikor esetleg össze kaptok, akkor mi lesz?? Figyelj, és 27 éves vagyok, és már elvált. Tehát ha rám hallgatsz, ne ugorj bele valamibe, amiben egyikőtök sem biztos. Tudom szereted.. Viszont sajnos sokszor ez nem elég egy házassághoz.

2009. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig viták akadnak egy házasságban. Kicsik is, nagyok is.
2009. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Szeretem, csak korainak találtam az eljegyzést. Örültem is neki, meg nem is.
2009. dec. 30. 15:02
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezek után szerintem biztosan nem kéne a *... gyűrűje.

Én is megkaptam de visszaadtam és szakítottunk aztán megint együtt vagyunk,de gyűrű nincs rajtunk.Illetve szerintem így már elveszti a szerepét,az igazi értékét és már nem lesz ugyanolyan mint amikor felhúztad először boldogan.

Én nem javaslom soha a második felvonást,max bizonyos idő múlva.

Sok sikert!

2009. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nincs bizalom nincs kapcsolat!

Sajnos...

2009. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj az intő jelre és FUSS, amíg nem késő.
2009. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

fú ha ez velem történt volna meg, tuti szakítottam volna, ha vita van meggondolja magát és visszaveszi a gyűrűt, kapja be.


de én nem tudom milyen a kapcsolatotok, és nem tudom az érzéseid. de bármit is döntesz a jövővel, azt gondold végig, hogy ez a féltékenykedős vita kell-e neked, ha nemm vesz vissza magából ez el is fajulhat, állísd le mert ez még rosszul is elsülhet

2009. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én saját tapasztalatból azt ajánlom neked ettől a fickótol szabadulj meg, ez pokollá fogja tenni az életedet, soha nem fog tudni boldoggá tenni, mert kételkedik benned, nem bizik benned, állandóan csak macerálni fog ezekkel a dolgokkal, egy perc nyugtod nem lesz tőle, állndóan ellenőrizni fog, még az is baj lesz ha mosolyogni fogsz egy közös ismerősre, vagy egy jót beszélsz vele.
2010. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
100%
Az eljegyzés azért van, hogy még a házasság előtt = válás nélkül szakítani lehessen. Ezárt szokás az eljegyzési gyűrűt adni. Viszont szakítás után ez nem egy vissza kérendő dolog! Persze akkor, ha egy családi erekje, "dédi jegygyűrűje" akkor kedvesen lehet a visszakérésével próbálkozni a lánynál, de egyébként nem jár vissza. Jó hogy nem kéri vissza az eddig elköltött vacsora, mozi, utazások ... stb árát is! Sajos nagyion furcsán gondolkoznak a mai pasik az életről!
2010. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
12:52-es: én viszakérdeznmék: mi szüksége van egy lánynak egy eljegyzési gyűrűre, ha az eljegyzés felbomlott? Azért ez nagyon nem ugyanaz, mint egy mozi vagy virág...
2010. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!