Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok 16 évesen eljegyezni egymást? (lent)

Figyelt kérdés

vallásunkbol fakadóan, de szerintem még erkölcsileg is normális dolog ha már a két ember együtt is lakik stb. akkor illene házasodni, de ahoz fel kéne nőni :)

A kérdésem az volna hogy fiatal korban eljegyezni egymást menyire normális dolog? mit gondoltok?


2012. aug. 16. 23:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem. Az érzelmek ilyenkor még simán változnak.

20 éves múltam és még mindig nem jegyezném el a barátnőm...

Szinte még gyerekek. 16 évesen együtt laktok? Erre spec. nem mondok semmit inkább.

2012. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
95%
Túl korai....
2012. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl korai.. olyan ez mint ha egy 12 éves azt kérdezné, hogy baj-e az, hogy ha szexel?

Bár talán a szüleitek jobban meg tudják ezt állapítani..

2012. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
ugye csak valami játék keretén belül :D ?
2012. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Valamelyik este egy amerikai filmben anyu a 12 éves kislányának akart feliratni fogamzásgátlót. Mint kiderült, egy 14 éves fiúval rendszeresen együtt aludtak (anyu tudtával), persze késő volt, a kislány terhes lett... Gyerekek így akarnak túl korán felnőttek lenni.
2012. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Neeeee
2012. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

16 vagyok az exem 18 lesz napokon belül. 1 év 4 hónapot voltunk együtt, de meg akarta kérni a kezemet, már el akart vinni gyűrűt venni... Ez hülyeség szerintem.

Jelképesen oké vesz a pasi a csajnak egy gyűrűt, és akkor mondják hogy a vőlegényem meg a menyasszonyom, de az hogy tényleg ünnepélyesen megkérje a kezét... max pár év múlva.

2012. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

16 évesen tényleg fiatal.

elhiszem, hogy nagyon szeretitek egymást, és vallásosak vagytok, de nem szabad semmit sem elkapkodni, ha két év múlva is ennyire szeretitek majd egymást, akkor el lehet rajta gondolkodni újra 18 éves fejjel!

2012. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem túl korai. Mondjuk, ezt a vallásból fakadó dolgot nem értem :/
2012. aug. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Elkéstetek!

Ezt már az oviban meg kellett volna tennetek!

2012. aug. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!