Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Páromtól kapott névnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromtól kapott névnapi pénzemen vehetek Magamnak gyűrűt?

Figyelt kérdés

Két éve párszor nemet mondtam Neki,mert fenntartásaim voltak mindig is a házassággal kapcsolatban...meg az is közre játszott,hogy nem is akartam egyből igent mondani,mégha először azt is mondtam volna...

Oké,mostmár tudom,hogy ez egy férfi életében nem az a pillanat,amikor azt várnák,hogy a nő kéresse magát,főleg ennyire,hogy többször is...:(

Szóval ez rosszul esett Neki.:( Pedig még akkoriban megértettem,miért fontos Neki a házasság(így eleve kezdtem belátni,miért fontos egyáltalán a házasság),de akkor már szerintem mindegy volt,hiába mondtam később igent,azóta nem feszegeti a dolgot.


Tehát ezóta már két év eltelt.Lehet már nem is akar feleségül venni?

Most volt a névnapom,kaptam Tőle pénzt,hogy vegyek magamnak valamit,amit szeretnék.

S valahogy kilyukadtam a gyűrűknél...


Szerintetek?:S


2011. dec. 7. 12:47
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
5-11-19 vagyok: kedves Kérdező, ne félj. Tényleg nem érdemes 80 éves korodig elodázni a kérdést.
2011. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Kedves 5-11-19!:) Köszönöm szépen.:) Viszont továbbra is tartom azt,hogy nem szeretném így erőltetni...


A többi "megértő választ" is köszönöm,de többet nem kérek belőlük.

Külön kértem,hogy csak akkor írjon az utolsó előtti is,ha tud normálisan válaszolni,ez megint nem sikerült.


Érthetetlen számomra ez az őskori felfogás ebben a világban,ahol már a Nők is kérnek Férfiakat.

Emelett szerintem az,hogy hosszú idő elteltével,a tudtára szeretném adni a Páromnak,hogy mostmár szabad a pálya és Én ezt csak egy ilyen kis finom célzattal/lehetőséggel tenném,szerintem ebben semmi kivetnivaló nincs.:)


Tehát mégegyszer köszönöm,az ilyen válaszokból elég volt,a hatásukat megtették...

2011. dec. 7. 19:23
 43/49 anonim ***** válasza:
Én már annyira szeretnék jegygyűrűt, hogy lassan veszek magamnak valami szépet, hogy jobban érezzem magam. Tudom, szánalmas még akkor is, ha nem a gyűrűs ujjamra venném, de ez van. Régen minden lelkiismeret furdalás nélkül vettem magamnak gyűrűt, de most...!
2011. dec. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
85%

Értsd már meg, hogy nem az a baj az ötleteddel, hogy szánalmas vagy buta, hanem az, hogy a pasid SEMMIT nem fog megérteni belőle. Konkrétan SEMMIT. Szerintem egyetlen férfi sincs a világon, aki abból, hogy a barátnője, aki többször kikosarazta, vesz magának egy köves gyűrűt a névnapi pénzen, levonná a következtetést, hogy mostmár szívesen hozzámenne.


Megteheted, nekünk édes mindegy, de nem fogja megérteni. Ha hozzá akarsz menni, akkor beszélned kell vele, ha nem, akkor vegyél gyűrűt és nyalogasd a sebeid.

2011. dec. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól leírta.Burkoltan én is ezt írtam,hogy hiába veszel 10 gyűrűt,ha nem mondod meg mit akarsz.Ha téged többször visszautasítanának lenne bátorságod újra próbálkozni???Az meg,hogy te veszel gyűrűket elég gáz.Azért kérje már meg a kezet,persze akkor igent mondj és majd utána együtt néztek gyűrűt.Van ami a férfi dolga!!E.
2011. dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mond, úgyis az lesz amit te akarsz. Véleményeket kértél. Kaptál! Dönteni viszont nem mi fogunk. Ha meg akarod venni a gyűrűt és ezzel célozgatni, akkor megteszed. Akármit is mondunk.
2011. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

:)

Tegnap este "eléálltam" és elmondtam Neki,hogy tudom,hibáztam amikor két évvel ezelőtt visszautasítottam.

Már azelőtt sírtam,mielőtt még bármit mondtam volna,éppcsak eldöntöttem,hogy kimondom,már potyogtak is a könnyeim.:) ...

Nem volt könnyű,de megtettem.


Köszi Mindenkinek.:)

2011. dec. 8. 19:57
 48/49 anonim ***** válasza:

De jó :))

És hogy reagált? Boldog volt? Mit mondott??

Mesélj :)

2011. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
és megvetted a gyűrűt? vagy anélkül mondtad ?
2012. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!