Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Páromtól kapott névnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromtól kapott névnapi pénzemen vehetek Magamnak gyűrűt?

Figyelt kérdés

Két éve párszor nemet mondtam Neki,mert fenntartásaim voltak mindig is a házassággal kapcsolatban...meg az is közre játszott,hogy nem is akartam egyből igent mondani,mégha először azt is mondtam volna...

Oké,mostmár tudom,hogy ez egy férfi életében nem az a pillanat,amikor azt várnák,hogy a nő kéresse magát,főleg ennyire,hogy többször is...:(

Szóval ez rosszul esett Neki.:( Pedig még akkoriban megértettem,miért fontos Neki a házasság(így eleve kezdtem belátni,miért fontos egyáltalán a házasság),de akkor már szerintem mindegy volt,hiába mondtam később igent,azóta nem feszegeti a dolgot.


Tehát ezóta már két év eltelt.Lehet már nem is akar feleségül venni?

Most volt a névnapom,kaptam Tőle pénzt,hogy vegyek magamnak valamit,amit szeretnék.

S valahogy kilyukadtam a gyűrűknél...


Szerintetek?:S


2011. dec. 7. 12:47
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
92%

#5 vagyok nulla ellenszenvvel..

a kérdés leírásánál egyértelmű volt (újra elolvastam, igen), hogy fáj, hogy nem kötöttetek házasságot, és az évek folyamán megértetted Őt. Most még egy-két évig utalgatsz, cselezgetsz, kövesgyűrűvel? majd a nyugdíjas klubban megtartjátok az eljegyzést.

mi lenne, ha mégis az 5-ös szerint mégis megpróbálnád nyíltan, kedvesen elmondani (amit most először leírtál nekünk) bizalommal, szeretettel?

2011. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként igen... Az lenne a legszebb, ha eléállnál, és megmondanád, mennyire érzed, hibáztál. Egyszer végre azzal az alázattal állnál a kapcsolatotokhoz, amivel kezdettől kellett volna. És akkor elkezdődhetne köztetek valami sokkal több, őszintébb, és mélyebb dolog, mint most.
2011. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

Úristen Te ezeket a következtetéseket mindössze abból vonod le,hogy pénzt kaptam névnapomra?:) Ez nevetséges. Nem is ismered az előzményeket. De pont azokból amiket leírtam,szerintem pont nem ennek kéne lejönnie.

Ez nagyon kényes téma és nagyon nehéz volt ezt a kérdést is föltennem,úgyhogy kérlek kímélj meg továbbiakban az elhamarkodott véleményezéseidtől! Köszönöm.

2011. dec. 7. 13:20
 14/49 anonim ***** válasza:
89%

Én az eljegyzési gyűrűt találtam volna nem jó ötletnek.


Teljesen másra gondoltam, mit amit írtál... Vajon miből? Abból, hogy eljegyzés kategóriába raktad és gyűrűről van szó...

2011. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
79%

Nem csak abból, hogy pénzt kaptál névnapodra. Abból, hogy "nem akartam egyből igent mondani", elutasítottad, többször is, most "elvárnád" hogy elvegyen. Ez a pénzajándékozás már csak feltette a koronát, hiszen nyilván te is érzed, mennyire személyes így az ajándék, mennyi gondosság, befektetett energia van benne, hogy örömet szerezzen. (Persze talán ágyban fekvő beteg, és akkor érthető a dolog, de lássuk be, ez nem valószínű.)


És hát igen, nem ismerlek, nem látok bele az életetekbe, csak annyira, amennyit leírtál belőle. Az alapján meg ez a véleményem.

2011. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Dehát eljegyezni is ilyen köves gyűrűvel szoktak nem?

De persze ez addig,amíg nem jut eszébe róla egy új funkció,ez addig a névnapomra választott ajándék lesz.

2011. dec. 7. 13:29
 17/49 anonim ***** válasza:
89%

Nem valószínű hogy tudná mi volt a célod a gyűrűvásárlással.Gyakorlatilag azért adott pénzt hogy azt vegyél magadnak rajta amit szeretnél,ami a kvarcjátéktól kezdve a vécékefén keresztül a gyémántékszerekig bármi lehet.Ha ő kap a te névnapi pénzedből valamit,teszem azt gyűrűt amit momentán magadnak akarsz venni akkor már lehet hogy értené mire akarsz kilyukadni.Az hogy ebből jól vagy rosszul fogsz-e kijönni a körülmények,a megválasztott időpont/alkalom és a megfelelő stílusban való kivitelezés fogja eldönteni.

Egyébként amit a többiek közül már említettek én is szóvá tenném,mivel az (írni tudó) emberek többségének szúrja a szemét: Se a személyes névmásokat,se a birtokos névmásokat,de még a toldalékolt visszaható névmásokat sem szokás nagybetűvel írni.Egyedül a mondat első szava kezdődik nagybetűvel,a személynevek,országok,folyók,utcák,városok stb.nevei(!) nagybetűsek a mondat bármely részében normál körülmények között.Nem megbántani akarlak,de az alapvető nyelvtani szabályokkal azért legyünk már tisztában.Természetesen vonatkozik ez mindenki másra is akinek nehézségei lennének a saját anyanyelvével...

2011. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Palm! "nem is akartam egyből igent mondani,mégha először azt is mondtam volna... " Tehát szívem szerint a gondolatomban igent mondtam,mégis akkor még erősebb volt a makacsságom és a "nehogy már ilyen könnyen" alapon,egy ilyen hülye megfontolásból mondtam nemet... De szerintem az,hogy most Én próbálnám ezt a régi rossz döntésem egy ilyen formán helyre hozni,nem gondolnám rossz ötletnek...
2011. dec. 7. 13:34
 19/49 anonim ***** válasza:
84%

(5-vagyok) kérdező, már sírunk-nevetünk,olyan aranyos vagy a vívódásoddal. Az előzőekhez hozzátenném: vegyél két jegyet a Shakespeare Makrancos hölgy -re (nem tudom, megy -e most filmen, vag színházban), vagy dvd-n,

de nagyon tanulságos lesz!!:))))


[link]

2011. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
87%

Vígszínházban idén lesz bemutatója, az Operában pedig adják balett formában. (Illetve tavaly volt, idén nem tudom.)

Tényleg érdemes lenne megnézni.


Ezzel a célzással viszont nem fogsz célt érni, én az őszinte bevallásra szavaznék.

2011. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!