Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhidegültem a páromtól, mit...

Elhidegültem a páromtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben?!
2011. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Ferj, barat, kapcsolat, elozmenyek? Benned a valasz, talald meg a megoldast! Onkontroll, aztan lepj!
2011. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nő vagy, vagy férfi?

mióta érzel így?

mióta vagytok együtt?

szeretnéd-e megmenteni a kapcsolatot? vagy szakítanál?

2011. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, 3 éve vagyunk együtt, körülbelül 2-3 hónapja érzem ezt...


Nagyon rossz érzés nem igazán lehet elmagyarázni ilyen frusztráló érzés a torkom és mellkasom körül, azt érzem hogy már nem szeretem annyira, de közbe tudom hogy szeretem!


És ami a legrosszabb és emiatt nagyon szégyellem is magam egyszerűen irigykedek mindenki boldog párkapcsolatára


Nagyon szeretném megmenteni ezt a kapcsolatot!


19/L

2011. nov. 9. 18:26
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
melegedj vissza! ;)
2011. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban előfordul ilyen. Nagyon fiatalok vagytok még, rengeteg változás lesz az életetekben. Gondolj bele, gyerekként kezdtetek el járni, lehet, másfelé orientálódtok, más irányba visz az élet. Ha meg akarod menteni, akkor tegyél érte! Programok kettesben, romantika, figyelmesség, gyengédség.
2011. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem valami olyanról van szó, hogy nem a kapcsolat változik, hanem ti magatok...es nem tudod hova tenni az egészet...meg akarod menteni, es ez a lényeg..tarts ki..ha őszintén akarod őt még mindig, ez rendbe fog jönni. Egyébként a párod észre veszi ezeket a változásokat?
2011. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 bánomisén ***** válasza:
Ha el tudnátok menni néhány napra, mondjuk egy hétvégére valahová, ki tudnátok mozdulni otthonról, a megszokottságból, az lehet, hogy lendítene a kapcsolatotokon. Ha megoldható, vedd rá a párodat, hogy szökjetek el egy kicsit otthonról kettesben.
2011. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem, ez idővel eldől, 19 éves vagy, most mész felsőoktatásba, vagy már ott vagy. Így külön életetek van. Nyilván már más témák érdekelnek, vagy ha még nem akkor fognak. Egyszerűen szétfejlődtök. Sajnos vagy nem ezt döntsd el te.

Emlékeszem én akkor éreztem így egy fiúval kapcsolatban (gombócszerű a torokban, illetve furcsa érzések a köldököm körül) amikor úgy éreztem hogy ez a fiú nem hozzá való, amikor úgy éreztem hogy ez a srác nem olyan akire én vágyom, nem az igazi.

Persze ez az én perspektivám.


Ha meg akarod menteni akkor mindenképp beszélj vele az érzéseidről, mondd el neki mit érzel, és beszéljétek meg hogy ezt hogyan lehetne kijavitani. Akár egy kis romatikával több odafigyeléssel.


Ha meg nem lehet megmenteni, akkor előbb utóbb, idővel úgyis különválnak útjaitok.

2011. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
A barátnőm el akart válni a férjétől. Aztán kiderült, hogy babát vár.
2011. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!