Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Páromtól kapott névnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromtól kapott névnapi pénzemen vehetek Magamnak gyűrűt?

Figyelt kérdés

Két éve párszor nemet mondtam Neki,mert fenntartásaim voltak mindig is a házassággal kapcsolatban...meg az is közre játszott,hogy nem is akartam egyből igent mondani,mégha először azt is mondtam volna...

Oké,mostmár tudom,hogy ez egy férfi életében nem az a pillanat,amikor azt várnák,hogy a nő kéresse magát,főleg ennyire,hogy többször is...:(

Szóval ez rosszul esett Neki.:( Pedig még akkoriban megértettem,miért fontos Neki a házasság(így eleve kezdtem belátni,miért fontos egyáltalán a házasság),de akkor már szerintem mindegy volt,hiába mondtam később igent,azóta nem feszegeti a dolgot.


Tehát ezóta már két év eltelt.Lehet már nem is akar feleségül venni?

Most volt a névnapom,kaptam Tőle pénzt,hogy vegyek magamnak valamit,amit szeretnék.

S valahogy kilyukadtam a gyűrűknél...


Szerintetek?:S


2011. dec. 7. 12:47
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
72%
:DDD
2011. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:

ja, ez csak + az őszinte, bizalomra épülő megbeszélés mellett

Elizabeth Taylor (Kata) Richard Burton (Petruchio)

-nem rosssz film! :)

2011. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

A #11 #12-es válasznál elsírtam Magam,úgyhogy most próbálok egyben maradni...

S köszönöm nem kérek nyelvtan órát,mindig 5-ös voltam nyelvtanból,tudom,mit hogyan kell írni,csak az évek folyamán változtak dolgok s az emberi tisztelet kifejezéseképpen... van pár szó,amiket már egy ideje nagybetűvel írok,megértést előre is köszönöm.

2011. dec. 7. 13:47
 24/49 A kérdező kommentje:
Mit akartok ezekkel a filmekkel "megtanítani" Nekem? Röviden le lehet írni...
2011. dec. 7. 13:49
 25/49 anonim ***** válasza:

névnap..most volt... áááá

csak nem valóban itt is egy makrancos KATÁRÓL van szó?

2011. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy kedves kérdező, a nőkről szokták azt mondani, hogy "kombinálnak", ahogy te is teszed most. Minden bántás nélkül mondom ezt. Én is nagyon tudok kombinálni, de még nekem sem esett le, hogy te veszel egy gyűrűt, a párodnak ebből eszébe jutna, hogy de jó lenne megkérni a kezed és megtörténik a lánykérés.

A párodnak pedig aztán pláne nem fog, hiszen ő férfiből van és a férfiak nem kombinálnak.

Egyszerű, de egyenes beszédből értenek!


Szóval, ha helyre szeretnéd hozni a régi "hibád", akkor mondd meg neki kerek-perec, hogy te már máshogy gondolod a dolgot és nyitott vagy rá és örülnél, ha újra feltenné a kérdést!

2011. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
72%

Felszabadult most benned valami?

Sírd ki magad, aztán menj, állj a párod elé, és mondd meg neki, hogy ő életed szerelme, bármilyen hülyeséget is csináltál régen, aztán fogd meg, vidd el, és vegyetek magatoknak egy PÁR gyűrűt. ;-)

2011. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

24- dehogy lehet, röviden leírni,(az megint a lényeg kikerülését jelenti)

tessék együtt megnézni!

2011. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
M.-H. Alexandra köszönöm a megértő válaszod!:) Igen tudom nagy kombinációs vagyok,s avval is tisztában vagyok,hogy a másik nem az egyenes beszédet érti...:/
2011. dec. 7. 13:53
 30/49 anonim ***** válasza:
Shakespeare "Egy makrancos hölgy" című vígjátéka egy nagyon elgondolkodtató mű a férfi-nő kapcsolatról, ha úgy tetszik, ellentétről. Arról, mennyi mindenen keresztülmegy két ember, mire egymásra talál - már ha egymásra talál egyáltalán. Amellett, hogy igazán szórakoztató mestermű, mindannyiunk elé tükröt tart, nem kicsit görbét... ;)
2011. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!