Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Páromtól kapott névnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromtól kapott névnapi pénzemen vehetek Magamnak gyűrűt?

Figyelt kérdés

Két éve párszor nemet mondtam Neki,mert fenntartásaim voltak mindig is a házassággal kapcsolatban...meg az is közre játszott,hogy nem is akartam egyből igent mondani,mégha először azt is mondtam volna...

Oké,mostmár tudom,hogy ez egy férfi életében nem az a pillanat,amikor azt várnák,hogy a nő kéresse magát,főleg ennyire,hogy többször is...:(

Szóval ez rosszul esett Neki.:( Pedig még akkoriban megértettem,miért fontos Neki a házasság(így eleve kezdtem belátni,miért fontos egyáltalán a házasság),de akkor már szerintem mindegy volt,hiába mondtam később igent,azóta nem feszegeti a dolgot.


Tehát ezóta már két év eltelt.Lehet már nem is akar feleségül venni?

Most volt a névnapom,kaptam Tőle pénzt,hogy vegyek magamnak valamit,amit szeretnék.

S valahogy kilyukadtam a gyűrűknél...


Szerintetek?:S


2011. dec. 7. 12:47
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt azért szerintem ne.... inkább célozgass valamilyen formában, hogy most már szeretnél gyűrűt. Így elég meredek...
2011. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
80%

Veletek elég sok fronton van baj. Egyrészt ez milyen már, hogy pénzt ad, vegyél magadnak valamit...?!

Meg a csak azért nemet mondani, mert...?


Ne lepődj meg, hogy azóta nem feszegeti a házasság témát, elvégre párszor már nemet mondtál neki, most azt várod, hogy segget csináljon a szájából, és hetente megkérjen, hátha méltóztatsz igent mondani??


Ha már eljutottatok idáig, vegyél magadnak, ami tetszik, akár gyűrűt is, csak ne tulajdoníts neki jelképes tartalmat, hiszen semmit nem fog jelképezni, csak egy fémdarab lesz az ujjadon.

2011. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne. Nekem is meredek, hogy eljegyzési gyűrűt veszel magadnak...

Beszéld meg vele és ha ő is úgy gondolja, akkor válasszatok együtt, vagy válassza ki ő!

2011. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
92%
(És a "magamnak"-ot bőven elég kisbetűvel írni...)
2011. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

hát én megpróbálnán egy kis humorral lazítani ezt a megdermedt helyzetet, amit közös erővel évek hosszú ideje alatt csináltatok..

legyen a környezet szép, nyugodt, gyertyafényes, terített asztal(egy olyan közös, békés, családi otthonra utaló) és talán így: mi lenne, ha ezen a pénzen két szép gyűrűt vennénk?

2011. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam,hogy eljegyzési gyűrűt vennék Magamnak! Hanem egy szép köves gyűrűt(tehát nem a karikára gondoltam,amit majd ha oda jutunk nyilván együtt fogunk kiválasztani),amivel megadnám Neki a lehetőséget arra,hogy eszébe jusson avval megkérni a kezem. Ha még szeretné. Ha nem,akkor nyilván azt fogja majd mondani,hogy szép ez a gyűrű azt ennyi.

Húh,nem is számítottam ilyen negatív válaszokra!:(

2011. dec. 7. 13:06
 7/49 anonim ***** válasza:
71%
Hm, bocsi, csak nekem ezek ugrottak be. Nekem valahogy teljesen máshogy működik az életem.
2011. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Tehát ez az egész úgy indult,hogy elkezdtem valamilyen ékszert nézni,mondom névnapomra jó lesz ilyen maradandó valamit vásárolnom...s így lyukadtam ki a gyűrűknél.


Én csak arra gondoltam,hogy majd ha megveszem,megmutatom Neki,hogy na ezt vettem a névnapi pénzemen. Aztán a többi teljesen rá van bízva,használja e valamire vagy sem.


Még mindig megdöbbentő,hogy ez ilyen ellenszenvet kelt.

2011. dec. 7. 13:10
 9/49 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem pont a gyűrűvétel miatt reagálunk így, hanem mert az egészből nem egy olyan kapcsolat képe bontakozik ki, ahol a két fél szereti, tiszteli, becsüli egymást, ahol azt keresik, hogy a másiknak mivel lehetne örömet szerezni.
2011. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
75%
És akkor innentől kezdve az egész ajándékkérdés csak egy ilyen kipipálandó "naakoreztkaptaddrágám" érzés.
2011. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!