Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Páromtól kapott névnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromtól kapott névnapi pénzemen vehetek Magamnak gyűrűt?

Figyelt kérdés

Két éve párszor nemet mondtam Neki,mert fenntartásaim voltak mindig is a házassággal kapcsolatban...meg az is közre játszott,hogy nem is akartam egyből igent mondani,mégha először azt is mondtam volna...

Oké,mostmár tudom,hogy ez egy férfi életében nem az a pillanat,amikor azt várnák,hogy a nő kéresse magát,főleg ennyire,hogy többször is...:(

Szóval ez rosszul esett Neki.:( Pedig még akkoriban megértettem,miért fontos Neki a házasság(így eleve kezdtem belátni,miért fontos egyáltalán a házasság),de akkor már szerintem mindegy volt,hiába mondtam később igent,azóta nem feszegeti a dolgot.


Tehát ezóta már két év eltelt.Lehet már nem is akar feleségül venni?

Most volt a névnapom,kaptam Tőle pénzt,hogy vegyek magamnak valamit,amit szeretnék.

S valahogy kilyukadtam a gyűrűknél...


Szerintetek?:S


2011. dec. 7. 12:47
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Na, szuper :)

Akkor válaszd külön a két dolgot!

Vegyél magadnak egy gyűrűt névnapodra a párodtól kapott pénzből, ne tulajdoníts a gyűrűnek ennél több jelentőséget, mert a párod sem fog.

Majd ülj le vele és beszéld meg, hogy te őt szeretnéd férjedként :)

2011. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
81%

" De persze ez addig,amíg nem jut eszébe róla egy új funkció,ez addig a névnapomra választott ajándék lesz.. "


Veszel magadnak egy gyűrűt, hazaviszed, megmutatod és ha a párod elkéri és megkéri Vele a kezed, akkor ez az eljegyzési gyűrűd lesz, ha nem, akkor meg a sima névnapi ajándékot. Teljesen hülye vagy?


Egyébként a magam és magamnak szavakat nem írjuk nagy betűvel, ennél nagyobb önteltséget. Azt, hogy Te, Neked azért írjuk naggyal, mert megtiszteljük a másikat, Te magadat tiszteled?

2011. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
68%
Utolsónak: hát ha már eljegyzi magát, akkor tisztelheti is ennyire. :)))
2011. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Hát ha Te saját magad nem tudod tisztelni,akkor hogyan várod el,hogy mások tiszteljenek? Ez szerintem alapvető dolog,hogy minden emberi lénynek kijár a nagybetű,igen természetesen Magamnak is. Persze ha Te nem gondolod magad emberi lénynek,akkor az a Te dolgod,így a Rád írányuló szót Én is kisbetűvel írtam.

Sajnálom,hogy nem sikerült átláttatnom a helyzetemet,de biztos vagyok benne,hogy alaposan félreértette Mindenki!


Egyébként pedig a "Teljesen hülye vagy?" kérdés előtt leírt mondat igaz,Én ezt így gondolom.S fogalmam sincs miért hülyeség!? Ha normálisan le tudod írni,akkor jó,de ha úgy érzed nem menne,kérlek ne is válaszolj. Köszönöm.

2011. dec. 7. 15:30
 35/49 anonim ***** válasza:
Kimagyarázhatod ezt azzal, amivel csak akarod és foghatod akár arra, hogy tiszteled magad, de ez egyszerűen bunkóság..
2011. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
#17-es válaszolóm az egyetlen,aki az Én elképzeléseimet tudja pártolni,szeretném ha a válaszát jobban kifejtegetné,mert ezáltal az Ő véleményével tudok a legjobban hasonulni. S remélem megérti a névmásokhoz fűződő viszonyom,amit korábban már kifejtettem,s szemet tud hunyni felettük!:)
2011. dec. 7. 15:46
 37/49 A kérdező kommentje:
Egyébként le szeretném még írni,hogy nem az a célom evvel,hogy megkérje a kezem,tehát azért utasítanám el,ezt a leülök Vele és megbeszélem dolgot,meg az egyértelmű beszédet...Mert evvel úgy érzem,ráerőltetném a leánykérést. Én csak egyszerűen meg akarom adni Neki a lehetőséget arra,hogy ha még mindig akarja,evvel a gyűrűvel megteheti akár ezt is és biztosítani szeretném arról,hogy már nem kell félnie attól,hogy elutasítanám.
2011. dec. 7. 16:10
 38/49 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld azt,hogy nem veszel a pénzből,amit kaptál semmit.Főzöl vmi finomat,romantikus környezetet teremts.És NYÍLTAN kimondod,hogy szeretnél a felesége lenni.Jól írták előttem,hogy a férfiak az egyenes beszédből értenek.És megbeszélitek,hogy ott a pénz pótoljátok ki és vehettek gyűrűt.Mennyit kaptál tőle?(hogy érthető legyen,hogy nem sokkal kell kipótolni a gyűrűhöz)E.
2011. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Itt az a kérdés,hogy miért? Írjátok le miért nem jó az ötletem!? Mikor nem az a célom,hogy megkérje a kezem...de ezt már leírtam az előző kommentemben.
2011. dec. 7. 16:38
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert szánalmas, hogy veszel magadnak egy gyűrűt, hátha majd megkéri vele a kezedet. Veszel egy gyűrűt, hogy emlékeztesd, hogy eljegyezhet. Veszel egy gyűrűt, azért, hogy aztán AZZAL A GYŰRŰVEL AMIT TE VETTÉL megkérjen..
2011. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!