Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális ha a barátom egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom egyedül óvszert használ?

Figyelt kérdés

4,5 éve együtt vagyunk, külön élünk sajnos csak heti 1-2szer tudunk találkozni. Mindig nála vagyunk, az éjjeliszekrényében sokszor van egy-egy doboz óvszer ami egy idő után elfogy. De nem együtt használjuk el, én gyógyszert szedek. Más nője nem lehet, állandóan dolgozik, azt mondja hogy abban elégíti ki magát ha lusta kimenni a szobából felhúzza ...

Elég nehéz ezt elhinni.. Szerintetek hihető? Amúgy ő 48 éves


köszi a válaszokat


2011. jan. 1. 21:38
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek

beszélgettem vele a dologról, és kérdezte, hogy észrevettem e hogy mostanában nem is volt a fiókban, most tette oda...

Az volt az indok, hogy ha megcsalna nem tenné oda elém a gumit... tehát nem mutogatná...

Azt mondta, még nem csalt meg.4,5 éve együttvagyunk, nála ez rekord...

lehet hogy vége lesz:(

2011. jan. 7. 14:51
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit drága mulatság óvszerbe maszturbálni!
2011. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom hány éves lehetsz, de ilyen dumát én 15 évesen sem vettem volna be. Csúnyán félrekúrnak melletted, ez a nagy helyzet.

25 N

2011. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is furcsa, hogy eddig nem ott tartotta, tehát gondolom most véletlenül hagyta ott... Tehát miért is dugdossa?
2011. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, ne mit döntsük el, hogy a párod megcsal, vagy nem. De az már kiderült, hogy a 4,5 év alatt nem sikerült megismerned a barátod.
2011. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Azért az tény, hogy a férfiak többsége szex közben is utálja a gumit, mert az "olyan, mint zokniban lábat mosni." Namost, a maszturbálás eleve szarabb mint a szex, (vagyis gondolom, mert a férfiak inkább a szexet választják), tehát minek is rontana le egy amúgysem tökéletes élményt az óvszerrel? És ugye ehhez jön még az, hogy drága is. Bár ha gazdag a pasid, akkor ennek nincs jelentősége. Én a helyedben mindenesetre nagyon figyelnék, és letesztelném valahogyan.
2011. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem az is fura,hogy a pasi 48 éves,és 4,5 év után még nem laktok együtt...Mi 23/L,22/F,együtt élünk több,mint egy éve...
2011. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!