Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális ha a barátom egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom egyedül óvszert használ?

Figyelt kérdés

4,5 éve együtt vagyunk, külön élünk sajnos csak heti 1-2szer tudunk találkozni. Mindig nála vagyunk, az éjjeliszekrényében sokszor van egy-egy doboz óvszer ami egy idő után elfogy. De nem együtt használjuk el, én gyógyszert szedek. Más nője nem lehet, állandóan dolgozik, azt mondja hogy abban elégíti ki magát ha lusta kimenni a szobából felhúzza ...

Elég nehéz ezt elhinni.. Szerintetek hihető? Amúgy ő 48 éves


köszi a válaszokat


2011. jan. 1. 21:38
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
87%
Végülis igen, lehet jobban tetszik neki, mint a papírzsebkendő.
2011. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
60%
Én már nem bízok egy férfiban sem! De ezzel nem elkeseríteni akarlak csak kijött belőlem. Amúgy meg mondhat igazat.
2011. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
33%

Amien vén f*sz úgy tud hazudni.

De ha ennyi pénze van h sz*rja a kotont akk nem mind1 h kivel használja? Annyi logikád lehetne h már osztozol rajta még 1 nővel.

18/F

2011. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
99%
A mindjárt ex férjem pl. azt mondta amikor üres óvszeres papírt találtam az ágy mellett lévő szennyeskupac alján, hogy kölcsönadta a lakást. :-DDD Aha, persze, és azok nem a kukába dobják hanem a ruháink alá rejtik.. :-DDD
2011. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
91%

Na jó akkor idefigyelj!

Én 2 évig voltam egy nős ember szeretője ismerem az össszes hazugságot amit a feleségének dobott össze telefonon személyesen. Amikor elvitte magával a gumit otthonról és a felesége észrevette hogy eltűnik megkérdezte hogy hová tűnt?

Ő pedig mit mondott rá? Ebbe maszturbálok...

SZóval te be vagy etetve. Állandóan dolgozik? Igen ez igaz, de nem rajtad..


Nem gonoszkodom. De én már csak tudom.

2011. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
61%
Ha tényleg nincs másik nő a képben akkor én nem csinálnék nagy gondot ebből. Ha belegondolsz legalább így nem terít be mindent a cuccossal. :-)
2011. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos én sem hiszem hogy igaz lenne a dolog... mégpedig onnan kiindulva, hogy keveset találkoztok. És a sokat dolgozik szöveg egyrészt nem biztos hogy teljesen igaz, de ha az is... van olyan ismerősöm aki napi 12-14 órát melózik, és ez után még jut ideje bulizni, a barátnőjével lenni, stb...
2011. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
92%
Hát én sem hiszem el, nekem elég átlátszónak tűnik a dolog!
2011. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
94%
Ezt már te is tudod nagyon régen hogy megcsal, csak még reménykedsz. Már benned van és már ki is írtad hogy idegenek válaszát várd, mert már neki sem hiszel és magadnak sem. De benne fogsz maradni ebbe, mert nem mered kidobni. Ne légy naív, csak ront a minőségeden!
2011. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
93%
Na ezen valósággal röhögnöm kell! Ugye nem gondoltad komolyan, hogy nem csal meg ez a pasi?
2011. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!