Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális ha a barátom egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom egyedül óvszert használ?

Figyelt kérdés

4,5 éve együtt vagyunk, külön élünk sajnos csak heti 1-2szer tudunk találkozni. Mindig nála vagyunk, az éjjeliszekrényében sokszor van egy-egy doboz óvszer ami egy idő után elfogy. De nem együtt használjuk el, én gyógyszert szedek. Más nője nem lehet, állandóan dolgozik, azt mondja hogy abban elégíti ki magát ha lusta kimenni a szobából felhúzza ...

Elég nehéz ezt elhinni.. Szerintetek hihető? Amúgy ő 48 éves


köszi a válaszokat


2011. jan. 1. 21:38
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
96%

hány éves vagy?

én is nagyon kétlem hogy kotonba verné

mégis mi értelme lenne? :| de tényleg! pénzt ablakon kidobni, ráadásul a pasik is arról híresek hogy szeretik a kotont... hagyjuk máár

2011. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
96%

4,5 éve vagytok együtt, de nem költöztetek össze??

Érdekelne az oka. Gondolom nem te ellenzed az öszeköltözést.

A pasik úgy hazudnak, mint a vízfolyás... Mondjuk ennyire szar kamut már régen hallottam..

A pasik zöme utálja a gumit. Szerinted akkor felhúzza, ha magával játszik?? Ugyan már!

Én a helyedben néha váratlanul meglátogatnám.

2011. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
96%

A gumiszámolás hülyeség. Egyáltalán nem biztos, hogy mindig ugyanannyiszor nyúl magához.

Inkább váratlan látogatás a lakásán/munkahelyén, stb.

2011. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 Madmax12 ***** válasza:
97%
Én pedig csak annyit akarok mondani,hogy ÜDV a klubban!
2011. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
97%
Nem akarlak elkeseríteni de szerintem is más nő az oka!
2011. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
97%

A vén hülye kotonba veri...

Persze hiszi a piszi!

Én nem tudom,nekem soha nem jutott eszembe hogy kotonba verjem a farkam.Nem biztos hogy megcsal,de szerintem azért nem kell mindent elhinni.Mivel kevesset találkoztok azt mond és oda megy és azt csinál amit akar!Valoszinü nem várod minden nap otthon,mert arra ott van a feleség.:)Téged meg csak dugogat!Bocsi de szerintem ez van.

2011. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
98%

Ne légy naív.

Egy dolog, hogy kipróbálja kotonba verni, de tuti nem fogja mindig, ha csak nem milliomos:D

Ja és minek van otthon egyáltalán koton, ha te már rég tablettát szedsz?:D na ne röhögtess, hogy azért veszi, hogy abba verje ki...:D

A számolás azért hülyeség, mert nem lehet hiteles.(pl lehet, hogy egy nap kétszer, de az is lehet, hogy 3 napig egyáltalán...)

Nézz utána, hogy tényleg megcsal e, mert bevallani nem fogja, esetleg, ha annyira fontos figyeltesd kis ideig, hamar ki fog derülni.

Vagy hagyd ott.

2011. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
98%

A legtöbb pasi azért nem akar óvszert használni a párjával, mert rontja az élményt. Éppen akkor használna gumit, mikor nem kötelező? Arról nem is beszélve, hogy ugyanannyi szerintem előkapni egy zsebkendőt, és ugyanúgy ki kell vinni, ugyanúgy meg kell mosakodnia.. Akkor meg minek?!

Szerintem is sokkal valószínűbb, hogy más nőket szokott felvinni a lakására. Biztosan nem veti meg a nőket, ha egy nála jóval fiatalabb barátnőnek is elégséges, amit nyújt..

2011. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
74%
elég kamugyanús
2011. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
97%
Más nője nem lehet,lehet,hogy pont te vagy a másik nő,és van egy felesége,vagy élettársa,vagy egyszerűen csak egy szeretője a talomban.
2011. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!