Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális ha a barátom egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom egyedül óvszert használ?

Figyelt kérdés

4,5 éve együtt vagyunk, külön élünk sajnos csak heti 1-2szer tudunk találkozni. Mindig nála vagyunk, az éjjeliszekrényében sokszor van egy-egy doboz óvszer ami egy idő után elfogy. De nem együtt használjuk el, én gyógyszert szedek. Más nője nem lehet, állandóan dolgozik, azt mondja hogy abban elégíti ki magát ha lusta kimenni a szobából felhúzza ...

Elég nehéz ezt elhinni.. Szerintetek hihető? Amúgy ő 48 éves


köszi a válaszokat


2011. jan. 1. 21:38
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
98%
olyan átlátszó ez mint az óvszer
2011. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
84%
Ha meg akarod tudni a választ, mikor nem figyel oda számold meg mindig a gumit. A férfiak általában rendszeresen játszanak magukkal, ha nincs kivel... Ha össze-vissza fogy a cucc, biztos hogy másik nő van a dologban
2011. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csal meg... köszi a válaszokat, ez a számolás jó ötletnek tűnik.
2011. jan. 1. 22:14
 14/47 anonim ***** válasza:
52%

Tudod, hogy megcsal. Miért hazudsz magadnak?

MEGCSAL MEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSALMEGCSAL


Nem látod mit mondanak az emberek, a külső szemlélők?


Ha nem, akkor bizony megis érdemled.

2011. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
89%

Bocs, de ha tutira tudod, hogy nem csal meg, akkor miért tartod jó ötletnek a gumi számolgatását?

Egyébként szerintem egy megcsalásnak egyéb tünetének is kell lennie. Pl. ha hívod telefonon, elvétve furán beszél, nem veszi fel a telefont mikor tudod hogy épp ráér...

Ja, az utóbbit inkább az egyértelműen megcsalásra gondolóknak írtam. Nem mintha én nem arra gondolnék az ilyen szituban.

2011. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
persze, hogy arra gondolok, hogy megcsal. De imádom, szeretem, és bízom benne. Vagy talán mégse, mert ezt a kérdést feltettem...
2011. jan. 1. 23:09
 17/47 anonim ***** válasza:
97%
persze,h megcsal...ne vedd már ez a szöveget ,h masztrubál ebben. :S
2011. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
82%
amíg sz*r van, veréb is lesz, bocs de ez a nagy büdös helyzet.
2011. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
98%

ez nagyon komoly: 48 éves csávó a kotonba veri :DDDD

áááhhhhh.

az év dumája! :P

2011. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
89%

inkább járj olyannal akivel minden nap tudtok találkozni és nem csak etet... 4,5 év után sok helyne már a 2. gyermek születik..vagy legalább az első, már túl kell lenni a nászúton, az esküvőn, meg az összeköltözési hercehurcán :-o

4,5év az nagyon sok. ha az elején gyereketek született volna, lassan végezné az óvodát már...


...hova vesztegeted az időt????


ha a pasid 48 te sem vagy már mai csirke (remélem nem 20-30 év közötti vagy mert az ciki lenne ilyen felállásban hogy egy hozzád képest vén barom itt hülyít)

ha egyidősek vagytok, akkor meg gondolom már mindneki elvált, a gyerekek kirepltek vagy legalábbis iskolások, össze lehet költözni és minden rendben :-p

2011. jan. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!