Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális ha a barátom egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom egyedül óvszert használ?

Figyelt kérdés

4,5 éve együtt vagyunk, külön élünk sajnos csak heti 1-2szer tudunk találkozni. Mindig nála vagyunk, az éjjeliszekrényében sokszor van egy-egy doboz óvszer ami egy idő után elfogy. De nem együtt használjuk el, én gyógyszert szedek. Más nője nem lehet, állandóan dolgozik, azt mondja hogy abban elégíti ki magát ha lusta kimenni a szobából felhúzza ...

Elég nehéz ezt elhinni.. Szerintetek hihető? Amúgy ő 48 éves


köszi a válaszokat


2011. jan. 1. 21:38
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
96%
Elég érdekes,kiváncsi vagyok a végére.Szerintem is kamuzik,ilyet tuti nem vennék be...
2011. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
91%

Az normális lenne ha egyedül használná. De ezt nem egyedül használná.

Én azért meglepődnék ha az óvszer fogyna de nem velem:D

2011. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem értem, mit jelent az, hogy "állandóan dolgozik"?? Gondolom, azért napi 8 órát csak eltölt otthon nem? Ha ebből 7-et alszik, akkor még van 1 órája BÁRMI MÁSRA. Vagy inkább bárki másra...???
2011. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
97%
Te át vagy vágva a palánkon...De csak azt lehet beetetni így aki naiv és nem látja a fától az erdőt...
2011. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
97%
Hidd el nekem, a külső szemlélők általában jobban látják a dolgot, én már csak tudom... És igen, a pasik nem szeretik a gumit, nem fogja akkor használni amikor nem is lenne kötelező.
2011. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
71%

HA tényleg megcsalna, valszeg nem tartaná szem előtt az óvszeres dobozkáját..

mindenesetre ne a sok okos válasz alapján higgyél vagy ne higgyél a párodnak.. főleg ne 4,5 év után..

2011. jan. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
89%
Sokat hazudtak már nekem, de ez nem semmi! Tuti félrekefél, ugyan minek húzna fel masztihoz kotont? Gondolj egy kicsit bele...
2011. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
84%
ez szerintem nagyon átlátszó hazugság! a legtöbb férfi még akkor sem szívesen használja, ha kell, nemhogy egyedül! ez max valami fura fétish lehetne, de akkor veled is mindig használni akarná a tabletta ellenére is.
2011. jan. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 Kriszti83 ***** válasza:
84%
Szerintem hazudik. Maszturbáláshoz minek pocsékolná a kotont? Kényelmetlenné tenné ezzel az örömszerzést? Tuti mgcsal. Egyáltalán minek óvszer, ha te gyógyszert szedsz...gondolkodj egy kicsit!
2011. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
2011. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!