Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tanácstalan vagyok. Ti igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Ti igent mondanátok?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, és tegnap este megkérte a kezem. Elég rendkívüli volt.


Előállat azzal, hogy tudja, nemrég ismerjük egymást, de neki már sok barátnője volt, mert a mai lányok nagy része csak kalandot akar, illetve fogalma sincs, mit akar illetve, hogy a legtöbb pasi is ilyen. És sajna igaz.

Elmondta, hogy nagyon szeret engem, bár nem szerelmes, viszont úgy érzi, az egész életét le tudná élni velem.

Jó a szex, nem veszekszünk, jól megvagyunk, és szerinte jól ellenénk életünk végéig. Majd megkérte a kezem, és azt mondta, annyi gondolkodási időt kapok, amennyit akarok, de fontoljam meg, szerinte jó ajánlat,megérné....


2010. aug. 12. 13:45
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem várok megoldásokat, csak ötleteket, véleményeket, ti hogyan látjátok.


Amikor tegnap ezt elmondta, rájöttem, hogy egyet kell értenem vele, és ha jobban belegondolok, én sem vagyok szerelmes. Nagyon szeretem, ragaszkodok hozzá, odáig vagyok érte, de szerintem ez nem szerelem.


A másik ami miatt gondolkodóba estem, hogy tényleg igaza van. Nekem is sok barátom volt már, volt olyan pasi, aki 2 hét után hagyott el, még megismerni se volt hajlandó, már ment a másik csaj után, 2-3 hét múlva megint másik csaj... A mai pasik nem komolyak, legtöbb csak egyéjszakás kalandot akar. Ő már lassan 36 lesz, én 30 vagyok.

Most lehet ostobának gondoltok, de én az IGEN fele hajlok, mert elég idős már ő is egy házassághoz, és akár éltünk végéig boldogok lehetünk, "egymás mellett"...

Ha meg szerelmes lesz valakibe, szerintem nem lesz nehéz elválnunk...

2010. aug. 12. 14:09
 22/38 anonim ***** válasza:
54%
1409 vagyok bocs ez a válasz rossz helyre irtam sorry
2010. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
77%

minden ember más, másképp gondolkodunk. Az én személyes tapasztalatom pedig a következő..

első házasságom nagy szerelem volt, nem láttunk, hallottunk semmit, 4 évig jártunk, majd összeházasodtunk.. 1 évig sem éltünk együtt, és elváltunk.


második házasságom viszont szereteten alapult, nem voltam belé szerelmes, hideg fejjel tudtam eldönteni, hogy a hibáit el tudnám-e viselni egy életen át. most már 14 éve élünk együtt, és még mindig szeretjük egymást, neveljük gyermekeinket, és el sem tudnánk egymás nélkül képzelni az életünket.


szóval én igent mondanék, viszont házasság előtt pár évet mindenképp élnék vele, mert igazából akkor lehet megtudni, hogy a mindennapokban is kijöttök-e.

2010. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

14:05


valami ilyesmire gondolok én is

2010. aug. 12. 14:11
 25/38 anonim ***** válasza:
40%

Én vagyok a 22/L, aki most házasodik. Igen! Elmúlta szerelem nálunk is 1 év után, és?? Mégis az 1-re rájött még 4. Szeretjük egymást, nem szerelemmel, de nagyon! Tiszteljük egymást, közösek a céljaink.


Kíváncsi vagyok, hogy aki azt írta, hogy: repül, ha azt mondja már nem szeret, annak volt-e hosszabb kapcsolata??

2010. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
26%
Nem lesz nehéz elválni,igy mész bele egy házzaságba szomorú ja nem nehéz ám a válás kié a kistányér meg a fotel,meg kinél lesz a gyerek,gondolkozzál már,lasan kiderül h éretlen vagy egy kapcsolatra az fő probléma.
2010. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést tettem fel és a válaszok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Szerintem Rád ez ugyanúgy vonatkozik.

2010. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
61%

A ferjem 2 honap utan kerte meg a kezem az anyamtol elottem terdenallva. Epphogy talalkoztunk, epphogy ismertuk egymast...azt mondtam halvany igen es annyiban maradt. Ra egy evre elmentunk nyaralni, ahova jottek a szuleink is (nem vagyunk huszonevesek mar sajnos, mi fizettuk a nyaralast a mamaknak) es ott bevitt egy ekszerboltba.

Bar elotte az Edesanyjaval megbeszelte, hogy mostmar nemcsak a szaja jar, hanem a tettek mezejere lep.

A szerelem jon es megy. De mi nagyon szeretjuk es tiszteljuk egymast! A mi kapcsolatunk ezen alapul es mukodik. En igent mondanek a helyedben. Tetszik, hogy oszinte a fiu es hidd el a szerelem valoban jon es megy majd a reszedrol is mikozben vele elsz de a szeretet es tisztelet maradni fog es az a legjobb alapja egy jol mukodo kapcsolatnak.

2010. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
75%
Kérlek, tanulj a hibámból,és majd jól elleszünk alapon ne menj férjhez !Ahhoz ennél több kell.Nem a szerelemre gondolok, a múló lángolásra, hanem az érzésre, hogy igen, ő az, akár szerelem nélkül is.Amikor gondolkodás nélkül,ösztönösen tudod, hogy mit kell tenned, és a józan ész is ezt sugallja. Várj még, nem kell sietned.
2010. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
83%
én a helyedben nem mennék hozzá. sőt! lehet, hogy jól elvagytok, de hol a szerelem? a szenvedély? a lángolás? ha már az elején sem volt meg, akkor mit vársz, hogy hozzámész feleségül és rá pár hónapra valaki beleszeret és elváltok? vagy fordítva? ennek mi értelme? lehet, hogy jól elvagytok és megszoktátok egymást és nehéz kiszállni egy ilyen kapcsolatból de én a helyedben nemet mondanék és azt, hogy szakítsatok. miért? mert még most megtalálhatjátok a szerelmet mind a ketten. mert ha már 40-50 évesen írod ezt, akkor azt mondom oké, legyetek együtt, meg éljetek együtt, hiszen nem jó öregen egyedül élni. na de 30 évesen? nekem nem egy barátom barátnőm van, aki 30-35 éves, és senkije nincs jelenleg. élik az életüket és ismerkednek. hol normálisakkal hol nem. de addig mennek míg meg nem találják azt a bizonyosat. amilyen sokáig halogatod annál később találsz rá. ne azért menj hozzá valakihez, mert ideje lenne férjhez menni, mert jól elvagytok, mert ő már 36 éves, stb. mert tényleg válás lesz a vége. nem akarok vészjósló lenni, de ha már most ilyeneket írsz, hogy nem nehéz elválni.... akkor? én tutira nem mondanék igent és szakítanék is, hogy minél hamarabb megtaláljátok az igazi szerelmet. szerintem ha így cselekszel nem fogod megbánni. nem vagy te még öreg! sőt! ez az én véleményem!
2010. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!