Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Múltkor beszélgettem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor beszélgettem a barátommal telefonon. Mindenre nemet mondott, és mondta, hogy én igent mondjak minden kérdésre amit ő tesz fel. Az első kérdése azt volt, hogy leszel a feleségem?

Figyelt kérdés
Igaz csak poénból csinálta, de számíthatok a jövőben arra, hogy személyesen is megkérdezi ezt?
2011. ápr. 7. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel nem szoktak poénkodni, majd a jövőben nem tudod majd eldönteni, mikor kérdezi meg tőled igaz szívből.
2011. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"Igaz csak poénból csinálta..." - ezt honnan tudod? Én erősen gyanakodnék, hogy bizonytalan magában, kettőtökben, és ez egyfajta megerősítésre kellett neki. Ebből persze még nem következik egyenesen, hogy rövidesen tényleg megkéri a kezed, de gondolkodik rajta, puhatolózik. ;)
2011. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

engem kértek már meg "brahiból" hogy beveszem e, és jó pont lett volna a srácnak, de ilyen kapcsolat elején lehetséges, amikor a pasi még nem vesz komolyan

ha komolyan vesz, valóban megerősítésre lehet szüksége, hogy szereted, vagy hasonlók

de ha megnyugszik, hogy igen, akkor sem biztos még, hogy veled is marad a későbbiekben is


te ismered a kapcsolatotok minőségét, te tudod eldönteni

2011. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt most még nem lehet eldönteni (ő sem tudja) , de benne van a pakliban.

Szeretnéd?

2011. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak egy éve vagyok vele együtt. De nagyon szeret és örülne neki, hogyha velem élhetnél le az életét és tőlem lenne gyereke.

De azt is megmondtam neki, hogy 1,5-2évig hiába is kérné meg a kezemet nemet mondanék(1,5éves kapcsolatom tönkre ment és azóta félek ettől a 1,5évtől, pedig tudom, hogy nem kellene de akkor is). Így meglepődtem mikor a telefonon megkérdezte, igaz ha csak játékból is. De azt tudom, hogyha személyesen fogja megkérdezni akkor azt komolyan gondolja:)

2011. ápr. 7. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tapogatózik..

Erre a kérdésre mondhattál nevetve igent, vagy éppen semmit nem mondasz, csak kiakadsz, hogy milyen hülye amiért ezzel poénkodik.. És ez azért elég sokat elárul szerintem számára arról, hogyan állsz a közös élet gondolatához! Ha az elején tisztáztátok, hogy neked kell 2 év, akkor szerintem úgy fogja tervezni, de azért időközben ellenőrizget, nem abban erősít-e meg az eltelt idő, hogy nem vele akarod élni az életedet..

2011. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!