Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tanácstalan vagyok. Ti igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Ti igent mondanátok?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, és tegnap este megkérte a kezem. Elég rendkívüli volt.


Előállat azzal, hogy tudja, nemrég ismerjük egymást, de neki már sok barátnője volt, mert a mai lányok nagy része csak kalandot akar, illetve fogalma sincs, mit akar illetve, hogy a legtöbb pasi is ilyen. És sajna igaz.

Elmondta, hogy nagyon szeret engem, bár nem szerelmes, viszont úgy érzi, az egész életét le tudná élni velem.

Jó a szex, nem veszekszünk, jól megvagyunk, és szerinte jól ellenénk életünk végéig. Majd megkérte a kezem, és azt mondta, annyi gondolkodási időt kapok, amennyit akarok, de fontoljam meg, szerinte jó ajánlat,megérné....


2010. aug. 12. 13:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%
Jól ellennétek??? Hát ez nem hangzik túl jól....Bármilyen hihetetlen, egyszer fog találni valakit akibe őrülten szerelmes lesz. Akkor mi lesz veled??
2010. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
74%
Nézd, szerintem is elég rendkívüli lánykérés volt, de a legfontosabb kérdés a számodra: Te le tudnád élni vele az életed? Nem kell más, Ő kell?
2010. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%
Ez a beetetés,aztán majd mikor csal fűvel fával,mert igazából nem szerelmes beléd csak kényelmes neki veled,meg lesz egy háztartási gépe otthon,gondold meg.
2010. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%
Húha. És mi lesz, ha mégis szerelmes lesz? Másba?
2010. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
65%
Érdemes meggondolni, de én nem gondolkodnék! Simán igent mondanék, de én ilyen vagyok. Mi 5 év után házasodunk össze most. 22/L
2010. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
68%
22/L vagyok. A szerelem jön-megy a szeretetet viszont kiírtani sem lehet az emberből.
2010. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
80%
Azért arra is gondolj, hogy a szerelem idővel minden házasságban elmúlik. Ott marad a szeretet, az összetartozás. Akármilyen szomorú, a szerelmet nem hosszútávra találták ki..
2010. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
86%

Nem szerelmes? Jól ellennétek?

Tuti nem mennék bele.

Majd évek múlva biztos szerelmes lesz. Valaki másba.

2010. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj egy fél évet,és kiderül,hogy mennyire szeretett.Vagy később,de akkor tuti,hogy rosszul jársz és megcsal.

Azért gondolkodj,hogy igent mondassz-e,vagy nemet.Én igent mondanék,de azt mondanám,hogy nem mostanában lesz a lagzi meg az esküvő,mert még meggondolhatom addig magam és ezzel nyernék időt.

2010. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy a szerelem elmúlik és a szeretet marad. de az a kapcsolat, ahol 1 év után sincs szerelem az hová fog változni? Sajnos van ilyen tapasztalatom. Nem is lettem feleség, pedig menyasszony voltam.

Te tudod kérdező, de ha minket kell erről megkérdezned, az is jelent valamit...

2010. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!