Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tanácstalan vagyok. Ti igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Ti igent mondanátok?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, és tegnap este megkérte a kezem. Elég rendkívüli volt.


Előállat azzal, hogy tudja, nemrég ismerjük egymást, de neki már sok barátnője volt, mert a mai lányok nagy része csak kalandot akar, illetve fogalma sincs, mit akar illetve, hogy a legtöbb pasi is ilyen. És sajna igaz.

Elmondta, hogy nagyon szeret engem, bár nem szerelmes, viszont úgy érzi, az egész életét le tudná élni velem.

Jó a szex, nem veszekszünk, jól megvagyunk, és szerinte jól ellenénk életünk végéig. Majd megkérte a kezem, és azt mondta, annyi gondolkodási időt kapok, amennyit akarok, de fontoljam meg, szerinte jó ajánlat,megérné....


2010. aug. 12. 13:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem meg ez csak egy kitalált kérdés.
2010. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
80%

ez szerintem sem normális dolog.

Jó, a szerelem elmúlik idővel, helyette marad a szeretet, de ehhez nem árt úgy 5 év házasság után... Az elején kijelenteni h ő nem szerelmes, ez így gáz. Te eltudnád képzelni az egész életed egy olyan pasival aki nem szerelmes beléd??

És igaza vana többieknek, később bele fog szeretni valakibe, akkor meg mindketten szenvedni fogtok.

Ne mondj igent, és nem tudom h a kapcsolatot is van e így értelme folytatni.


21L

2010. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

1 éve vagytok együtt


*Elmondta, hogy nagyon szeret engem, bár nem szerelmes


Egy év alatt ha elmúlik a szerelem ott baj van, ha meg nem is volt szerelem akkor nincs miről beszélni.


Ha itt most több évről lenne szó, akkor nem lenne baj ezzel a szeretet dologgal. De így... Én nem mondanék igent a helyedben!

2010. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Sokan mondják, és van is benne valami, hogy a hős szerelmes ködös fázisban nem szabad eljegyezni, házasodni. Azt tisztább fejjel kell eldönteni. Ezért nem lenne gond, hogy ő nem szerelmes.

Ugyanakkor... osztom a többiek véleményét: és ha majd az lesz? Engem nagyon bántana, ha ilyet mondana a párom.

Amúgy ismertem egy ffit, aki ugyanígy vette el a nejét. Ő ANYÁT keresett jövendő családja felépítéséhez. Megkapta. A nő halálosan szerelmes volt. Aztán a pasi félrelépett, folyamatosan szeretőket tart. A feleség tudja, de ő szereti a férjét, és nem tud elszakadni lelkileg. Szenved. A férj egyszer szerelmes lett, majdnem elváltak, de aztán a férj mégis visszatért hozzá. De azóta is vannak mellette szeretői. Nem tudom, hoyg ez akkor is igy lett volna, ha a férj is szerelemmel megy bele a házasságba... mindenesetre elgondolkoztató.

Azt viszont tudni kell, hogy régebben is voltak tartós és jó házasságok, és nem feltétlenül szerelemben köttettek.

2010. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre ne tőlünk várj választ,hanem a szivedtől, mivel a te életedről van szó.Ha ezen gondolkodnod kell, akkor a válasz: NEM !Ezek szerint te sem vagy szerelmes, hiszen nem repülsz a boldogságtól.Ha az lennél, már régen a nyakába ugrottál volna és boldogan újságolnád, hogy össze fogtok házasodni.Persze ez az én véleméynem.
2010. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így kezdeni bele egy házasságba, nem szerencsés.
2010. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
70%
Én nemet mondanék. Főleg hogy azt mondja hogy nem szerelmes belém?! Hát elmehet a fenébe!!! Le tudná veled élni az életét? Olyat keress aki nélküled nem tudná leélni az életét..remélem érted hogy értem:) Ez a srác nem érdemel meg téged! Ebből úgyis válás lenne. Bár ez a te döntésed, de szerintem jól gondold meg!
2010. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
69%

azért a lángolás is fordulhat rosszba! ha valaki nem szerelmesen azt tudja mondani, hogy le tudná élni valakivel az életét, és azt szívesen tenné, akkor az jelent valamit. íMert lángolás közben az ember mond ilyesmiket, amit aztán kiderül, hogy nem is mond komolyan.

Nézd! ez a pasi ezt tuti többször végiggondolta. Tiszta fejjel. És úgy találta, hogy ennek van realitása és értelme. Nem lángolva esküdözik, aztán mikor elmúlik a láng (és másért kezd lángolni), akkor hirtelen elfelejti az ígéreteit. Szerintem fontold meg. Ha szereted és bízol benne, h nem fog megcsalni, akkor vedd komolyan fontolóra.

2010. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
70%

Nem olyat kell választani akivel letudnád élni az életed hanem aki nélkül nem!!!


Amúgy ez elég lanymatagúl hangzik. Ellenétek. Az meg ha hozzámész s szeretnél mondjuk babát őt nem érdekli? Ott magadnak szülsz s majd talál mást? Az életed nem alapozhatod valakire aki ilyen, ennyi erővel azt is mondhatná, hogy csak lakótársat keres. :S

2010. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
18%
Hogy szülne már tőle hanem szexelnek,irtha h neki az kinzás vele,ezért nem szexelnek,hogyan lenne baba,lombikba vagy saját magát megtermékenyítené?
2010. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!