Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak szerintem gáz valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz valakit a "párom"-nak szólítani?

Figyelt kérdés

Engem valahogy zavar ez a "párom"-ozás. 10 éve még senki sem mondta, úgy, ahogy a "szép napot"-ot meg a "bocsi"-t sem. Egyszerűen ezek olyan gagyik...


A tiniknek barátjuk, barátnőjük van, a felnőtt, értelmes embereknek meg házastársuk, feleségük, férjük, menyasszonyuk, stb...,


Párja csak a zokninak van.


2017. dec. 8. 16:23
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az ilyen kérdéseket 15-20 évesek teszik fel, akik valamilyen módon bezzegrégenezni akarnak különösebb előismeret nélkül.
2017. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
2017. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
63%

"A tiniknek barátjuk, barátnőjük van, a felnőtt, értelmes embereknek meg házastársuk, feleségük, férjük, menyasszonyuk"


de hülye vagy!

nézzél már egy ksh-statisztikát arról, hogy hány százalékos a házasulók aránya, és hányan élnek együtt mindenféle papír nélkül.


akkor teljesen okés, h. páromnak hívja.

2017. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
14%

Én se szeretem ezt a szót, főleg mikor affektálva mondják, hogy a "paaááárom", int valami kotkodácsoló tyúkanyó... :D

De van, hogy már nálam is kicsúszik a számon ez a szó, mert a barátom szót sem szeretem, mert nem feltétlenül derül ki, hogy együtt vagyok vele, mert csak szimpla barát is lehet. Menyasszony még nem vagyok, a "szerelmem"-et meg hivatalosabb környezetben soknak érzem.

2017. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
18%
Én is utáltam így hívni őt. Egy idő után olyán kevés lett ez a szó a kapcsolatunkhoz képest. Már egy ideje a férjem, ez sokkal jobban a számra áll.
2017. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem gáz, a lehetőségek közül még talán ez a legjobb.

Nekem pl. a pasim/csajom nem hangzik szépen, én ezt nem használnám mert olyan "lekezelő" vagy nem is tudom (talán nem ez a legjobb szó, de talán értitek, hogy mit akarok mondani vele). Az olyanoktól, hogy "kan", "ember", "asszony" meg egyenesen rosszul vagyok...mindig meglepődöm, ha ilyet hallok. Egy bizonyos kor felett, több év után a barátom/barátnőm már olyan túl "tinis" és félreérthető is, tehát nem egyértelmű, hogy most barátságról vagy párkapcsolatról van szó. Az "élettársam" az picit túl komolyan hangzik, nekem nagyon furcsa, nem használnám és egyébként másoktól sem nagyon hallom. A "vőlegény", "menyasszony", "férj", "feleség" meg már egy speciálisabb dolog, attól, hogy két ember értelmes felnőtt (ahogyan írtad) és együtt élnek még nem feltétlenül házasok. Például én sem szeretnék soha megházasodni. A "kedvesem" és a "szerelmem" nekem olyan kategória, mint a "kicsim", "kincsem", "édesem", "bogaram", "szívem" stb., tehát inkább ilyen kis becézgetős és túl érzelmes. Én egy sima beszélgetésben, társaságban nem használnék ilyesmit, ha meghallom akkor is túl "műnek", túl "nyálasnak" tartom, nem szeretem. Úgyhogy nekem a párom a legszimpatikusabb, mert azért már egy picit komolyabb, de azért nem túl "hivatalos" és nem is túl érzelmes, én ezt használom, szerintem semmi baj nincsen vele.

2017. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
Ejnye bejnye amiért egy férj több mint egy pár. Ezért lepontozni! Vicc. :D
2017. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
48%
Mi már házasok vagyunk, mégis úgy emlegetem legtöbbször a férjem, hogy a párom. Mert ő életem párja. Nem tudom mi ebben a gáz. Te vagy a gáz. Értelmes felnőtt emberek... nevetnem kell. Néhány házasság olyan fostalicska, hogy lehet negyedannyit nem ér, mint egy tini párkapcsolata. Baromság az egész. Felnőtt értelmes ember nem ír ki ilyen hülye kérdést.
2017. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
50%
30 éves házasságban is úgy nevezem mások elött, hogy a párom, mert ez sokkal bensöségesebb, mint a férjem - ami sok esetben csak jogi fogalom, minden érzelmi tartalom nélkül.
2017. dec. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!