Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak szerintem nagyon aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nagyon aranyos az ha a pasinak egy picit pipiskedni kell ahoz, hogy puszit adjon a kedvesének?

Figyelt kérdés

Ma volt szerencsém egy ruhaüzletben sétállgatva látni egy fiatal párt vásárolgatni és egy nagyon aranyos jelenetet láttam, amikor a pasi picit felfelé nyújtott nyakkal “pipiskedve” tudott puszit adni a lánynak aztán mindketten elmosolyodtak. Irtó aranyos volt, persze nekem személyes vonatkozása is van mert tinikoromba szerelmesek voltunk egy nálam fél fejjel alacsonyabb fiúval, aztán egy költözés közénk állt végül eltávolodtunk egymástól és sajnos nem sokkal a 21 születésnapja előtt meghalt egy balesetben :( A mai napig megkönnyezem ha eszembe jut. Most is. Ő is így tudott puszit adni nekem azért jutott eszembe. A mostani párom jóval magasabb nálam, és már teljesen el is felejtettem, hogy milyen ez. Olvasva egy ideje sok kérdést és választ ezen az oldalom, én nem is teljesen értem de sokakat nagyon zavar, hogy nem születtek égimeszelőnek pedig mennyire nem ez számít! Sőt milyen aranyos tud ez lenni. A lány nagyon csinos volt ráadásul csak megsúgom, és biztos neki is tetszik ez a kis apróság. Én annó szerettem ezt a barátomban, különleges volt, és irtó aranyos sokszor. Neki is hízott a mája, hogy hosszúlábú szöszi barátnője van :)

Nem értem sokaknak ez miért gond, Te ilyen vagy, ez vagy és szeresd magad mert valakinek majd pont az tetszik meg benned amin a leginkább meglepődnél! Gondoltam legyen egy kis pozitív is, annyi negatív hangulatú kérdést olvastam itt ma...


2017. nov. 30. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát... inkább pipiskedjen, mint pisiskedjen :D
2017. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vicces :D
2017. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Csak szerinted.
2017. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Még is, mit kezdenék egy égimeszelővel, vagy össze csukható létrával? Nekem, egy kézbe vehető kis gyöngyszem, sokkal jobban bejön. Természetesen, ez csak én vagyok.
2017. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt egy nagyon magas barátnőm, akinek pipiskedve meg tudtam puszilni a vállát.
2017. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Pipiskedni? Mi van???


Szerintem nagyon gaz ha egy ferfi joval alacsonyabb a notol. Volt egy ismeros pár, magas magyar lany egy tole fél/egy fejjel kisebb cigany gyerekkel. Nem rosszbol vagy bantasbol irom, de nevetsegesek voltak.

2017. dec. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem gáz és nagyon hlyén néz ki, ha a férfi alacsonyabb - nekem már az is, ha egyforma magasak...

Én a pasi helyében az ilyet megalázónak tartanám

2017. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

A kedvesem alacsonyabb nálam négy centivel, én is jopofának tartom, mikor lábujjhegYen állva tud csak megcsokolni, mikor néha szándékosan rájátszok.

Aztán ha megunja, ledönt az ágyra és máris fölényben van ;)


Attol mert a ffi alacsonyabb, lehet határozott, és normális, csak sajnos sok a komplexusos sggdugasz.


28n

2017. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!