Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan lány, aki szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki szerint nem ciki, hanem aranyos, ha a srác szereti a plüssállatokat?

Figyelt kérdés

2017. nov. 1. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Én odavagyok a plüssökért,így az sem zavarna ha a párom is szeretné (bár sajnos nincs oda értük)
2017. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy aki szereti az túlzásba esik. Nem is megvan pár régi plüss gyerekkoromból, de az ágyneműtartóban vannak, ki nem dobnám már a régiségük meg a nosztalgia miatt, de nem is rajongok értük, nőben is az a szimpatikus, ha kvázi hasonló (van neki néhány régi, amiket a régi idők miatt nem dob ki, de nem ilyen regiment tedimaci meg ilyenek. Extra jópontot ér, ha "Muppet show" figurája van, mert gyerekkoromban mindig olyanokat szerette volna, a sorozat máig a kedvenceim között van, hiába lassan 4 évtizedes már - de vicces pl. Alice Coppert látni benne.)
2017. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van , szerintem nem ciki :)
2017. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Saját magát soha nem férfinak írja le az ilyen, hanem fiúnak vagy srácnak. Itt a kulcs.
2017. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kérdés tényleg nőknek szólt, nem magukat machonak tartó pasiknak.
2017. nov. 1. 15:02
 7/9 anonim ***** válasza:
A mértéken múlik. Az én barátomnak is van egy plüssse amit nagyon szeret, én is kaptam már tőle, néha azzal alszik. Kicsit sem érzem cikinek, szeretem hogy van érzékeny, törékeny oldala. De ha ez átcsap túlzott gyűjtögetésbe és a szobában mozdulni nem lehet mert minden polc tele van plüssállatokkal, vagy függőségbe olyan szinten hogy nem tud aludni a kedvenc állatkája nélkül, és amikor együtt alszunk, akkor is ott van közöttünk, az már zavarna, mert vagy valami traumára, lelki zavarra, vagy elképesztő mértékű gyerekességre utal.
2017. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én párom is szereti a plüssöket, és nincs bajom vele, sőt :).
2017. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem cuki mert az en szobám is tele van vele csak az eddigi pasim az nem szerette es azért szakított....
2017. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!