Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak szerintem gáz valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz valakit a "párom"-nak szólítani?

Figyelt kérdés

Engem valahogy zavar ez a "párom"-ozás. 10 éve még senki sem mondta, úgy, ahogy a "szép napot"-ot meg a "bocsi"-t sem. Egyszerűen ezek olyan gagyik...


A tiniknek barátjuk, barátnőjük van, a felnőtt, értelmes embereknek meg házastársuk, feleségük, férjük, menyasszonyuk, stb...,


Párja csak a zokninak van.


2017. dec. 8. 16:23
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
13%
nem tudom, én mindig csak ironikusan használom a páromat meg az élettársamat is
2017. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is az, nálam affektálás.
2017. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
60%

"Párja csak a zokninak van."


Ezzel az a gond, nálam, pont a zokninak nincs párja:))

Valami rejtélyes ok végett eltűnik állandóan.

Az én párom, szerencsére, nem tűnik el, mint a zoknim:)


Lehet, hogy 10 éve ép nem használták a bocsi-t, a 70-es években is mert szó volt. Na és a szép napot, jó napot is egy mindennapos köszönési forma volt.

2017. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
73%
Kaki lehet az életed ha ezen kattogsz és még ki is írod 😂😂😂
2017. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
65%

Mondok jobbat. Én a házas szerelmemet is páromnak nevezem, mint ahogy ő is úgy emleget engem másnak. Négy éve vagyunk együtt, mi egy pár vagyunk, a körülményektől függetlenül. Barátok is mindkét részről úgy tartanak minket számon.

Mindketten 40+ vagyunk

2017. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
68%

Ja, még valami eszembe jutott. Pl az Uram miért jobb? Mindig azt tartottam, ura a rabszolgának van. Párkapcsolatban elég idétlen kifejezés.

Előzö voltam

2017. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
15%
Én is rühellem ezt a szót, modorosnak tűnik, vagy nem tudom, de annyira elterjedt, hogy már nem okádok tőle vért.
2017. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
50%
De gáz vagy 😅
2017. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
47%

50 eve is mondtak, hogy szep napot es bocsi.

A felnotteknek sem ferjuk, feleseguk menyasszonyuk vagy volegenyuk van, hanem baratjuk, baratnojuk vagy parjuk.

Parjuk inkabb akkor, ha eggyutt elnek.


Es megis minek nevezned?

2017. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
66%
Ujszulottnek minden uj, es azt hiszi, akkor kakkantottak a vilagot, mikor o szuletett. A parom is sok evtizede elterjedt szo.
2017. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!