Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak szerintem gáz valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz valakit a "párom"-nak szólítani?

Figyelt kérdés

Engem valahogy zavar ez a "párom"-ozás. 10 éve még senki sem mondta, úgy, ahogy a "szép napot"-ot meg a "bocsi"-t sem. Egyszerűen ezek olyan gagyik...


A tiniknek barátjuk, barátnőjük van, a felnőtt, értelmes embereknek meg házastársuk, feleségük, férjük, menyasszonyuk, stb...,


Párja csak a zokninak van.


2017. dec. 8. 16:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%

És ha nem tinik, nem élnek együtt, nem járnak jegyben és nem házasok?

Ne akard már megmondani mindenkinek, hogy éljen.

2017. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%

Ertem, tehat szerinted egy bizonyos kor felett csak es kizarolag ferje/volegenye lehet valakinek, mas kulonben o szerinted gaz.


Szerintem te vagy az.

2017. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%

Akkor kicsit tanulmányozd a magyar szavakat:


szerelmesPÁR,

házasPÁR,

jegyesPÁR,

PÁRkapcsolat


- ezek közül egyik sem "zokni"-ra vonatkozik.


Emellett a PÁROM éppen az összetartozást fejezi ki, azaz a PÁR KÉT tagja együtt egy egész, EGY PÁR!


A barát/barátnö eléggé ideiglenes állapotra utal, a házasság, jegyesség meg nem mindenkire érvényes - a kettö közt is van párkapcsolat - pl hosszú együttjárás, élettársi kapcsolat - , de még a "hivatalos" formában is a párom sokkal közelebbi, személyesebb, mint a férjem/feleségem, ami csak jogi fogalom, de nem (feltétlen) érzelmi!

2017. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%
Tőlem, akár kukának is hívhat. Nekem, a lényeg, mit érez irántam, hogyan viselkedik velem.
2017. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mindenki lesz_rja, hogy szerinted mi gáz és mi nem, és úgy szólítják a másikat, ahogy nekik tetszik. Te csak magadat hergeled ezzel, míg mi boldogan élünk tovább a PÁRUNKKAL. :)
2017. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
87%

"10 éve még senki sem mondta, úgy, ahogy a "szép napot"-ot meg a "bocsi"-t sem. "


What? Mondjuk ha 10 éve 3 voltál, akkor elfogadom ezt, de nemár.


27 vagyok és az idősebbeknek kis banán korom óta napszaknak megfelelően köszönök. Soha nem csókolomoztam, hanem "jó reggelt, szép napot, jó estét".


A bocsi pedig szintén jelen van már az én életem eleje óta.


Voltak csajaim, voltak barátnőim és volt párom is. A három jelző teljesen másmilyen kapcsolatot takar.

2017. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem te vagy az egyetlen aki szerint gáz.
2017. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
88%
Negyven éves vagyok és mindig is használtam a szép napot és a bocsit is. És amikor anyukám megözvegyült és összejött a későbbi második férjével, "párom"-ként utalt rá, mert az "élettársam" eléggé hülyén hangzott volna. Mindez 30 évvel ezelőtt.
2017. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
82%
Az élettársam még borzalmasabb kifejezés arra az állapotra mikor valakivel megosztom az életemet de nem vagyunk házasok, ez van, ebből kell főzni.
2017. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
8%
Partnerem, szerelmem, kedvesem, társam, ezek mind-mind sokkal érzelmesebb, szebb kifejezések. Párja a zokninak van.
2017. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!