Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok-Nők! Ha arra kérne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ha arra kérne most a párod hogy legyen gyerek, akkor elleneznéd és nem akarnád. Vagy pedig lennél annyi kedves hogy a párod kedvéért egyből azon lennél hogy teherbe ess? Szeretnéd annyira hogy ne mondj ellent?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 19:23
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Ez nincs így. Nem nézem le azt, aki korán szül, HA AKAR. Nem pedig ha egy prédikátor azt mondja neki, hogy ez a dolgod kislány, maradj otthon, majd az isten megsegít.


Neked nem a gyerek életének minősége számít, hanem a nők megrendszabályozása. Felőlem mindenki akkor szül, amikor akar.


Én hiszek abban, hogy mindenki válassza meg a saját útját. Te jössz itt mindenféle térítő szöveggel.

2016. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
0%

Miféle térítő szöveggel? Én csak leírtam a véleményem arról, hogy miért nem jó túl későn szülni egy nőnek.


Itt egyvalaki akar téríteni erőszakosan, az pedig te vagy.

2016. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
Másold be.
2016. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
0%

Lenne mit másolni, de kezdjük az elején:


"dettó ugyanazt a szöveget mondod, mint mikor anyukámat traktálták ezzel a baromsággal!

ő 29 éves volt, mikor megszült engem, volt angol tanárnőm 32 évesen szült, van aki 35 évesen, munkatársnőm most 32 éves anyukája meg több mint 70..és mindenki makk egészséges gyereket hozott a világra!

"


Egyből le lett minősítve baromságnak amit írtam. Kijelentetted hogy mindenkinek makk egészséges gyereke lesz idősen is és punktum.

Miközben én normális hangnemben írtam az ezt megelőző első hozzászólásomat, amiben fel akartam hívni a figyelmet a genetikai hibák kockázatára és arra hogy nem szép úgy megöregedni, hogy meg is halsz amint a gyerekeid kirepülnek a családi fészekből.

2016. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Ezt nem én írtam.
2016. okt. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

Összegyűjtöttem csak neked.


Ezeket a válaszokat írtam. (Remélem, addig nem törölnek, hogy elcsússzon.)


9, 22, 31, 38, 41, 43, 45, 47, 49


Be is tudom neked screencap-elni, hogy ott vannak ezeknél a sarokban, hogy "ez a te válaszod".

2016. okt. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

Az hihető, hogy három 61%-os van itt, de az nem, hogy két 70-es?


[link]

2016. okt. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
0%
Egy szóval sem mondtam olyat hogy nem hihető. Ti dobálóztatok itt a százalékkal nem én :)
2016. okt. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Te tudsz ilyet linkelni? Két egymás alatti 61%-osról, egy aki te vagy, egy, aki nem?
2016. okt. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

Még ilyet is :)


[link]

2016. okt. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!