Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok-Nők! Ha arra kérne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ha arra kérne most a párod hogy legyen gyerek, akkor elleneznéd és nem akarnád. Vagy pedig lennél annyi kedves hogy a párod kedvéért egyből azon lennél hogy teherbe ess? Szeretnéd annyira hogy ne mondj ellent?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 19:23
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
5%

Már 30 évesen is egész magas a genetikai rendellenességek előfordulási aránya. Amit még csak tovább fokoz ha az anyuka dohányzott vagy hétvégenként ivott.


Ha 30 éves kor után vállalsz gyereket akkor már kockáztatod a gyerekeid egészségét.


Tudom ma már nem divat huszonévesen szülni és a karrier fontosabb még a saját életeteknél is, úgyhogy falra hányt borsó amit írtam. Pontozzatok csak le :)

2016. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen pasik ilyen tipikus "mindenki szüljön 18 évesen, maradjon otthon, és hagyjon engem, a férfit játszani". Élvezi, ha beszabályozza a nőket. Utána sem nézett a sperma romlásának a kor előrehaladtával.
2016. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
85%

61%


25 évesen végeztem a sulival, azaz tavaly júniusban, idén március óta dolgozom folyamatosan, nem iszom alkohol, a cigit ki se próbáltam, egészséges életmódot folytatok, rendszeresen mozgok itthon, kb 100 ezret keresek, párom úgyszintén ennyit keres, ő 32 éves, lakás sehol, együtt se éltünk még


akkor mégis mit vársz? nincsen milliomos nagymama vagy nagynéni, aki támogatna egy azonnali lakással!


kérdés: te vállalnál úgy gyereket, hogy se lakásod, se megfelelő kereseted hozzá ennyi évesen? plusz még hogy együtt se éltél a pároddal?


dobálózhatsz itt számokkal, de az ész érveket is vedd már figyelembe!

hova szüljek, ha nincs pénzem rá?? vegyek fel hitelt, hogy gyereket tudjak szülni?

2016. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
85%

Az öcsémet 34 évesen szülte anyum, apum 36 volt. Most jelenleg egy 16 éves lóbaszó tinédzser. De például egyik barátnőm nővére tavaly szült 37 évese, a gyerek makkegészséges.


Húzz már a pi...ba a vészmadárkodásoddal... Rengeteg beteg gyerek születik huszonéves anyáktól is sajnos. Szempont a kor, de nem kizárólagos.

2016. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
6%

Ha a pénzre vártok sose lesz gyereketek :)


Mondom ezt úgy hogy nekem pénzből jóval több van mint másoknak. De sajna csak annyim van. Csak a pénz semmi más. Inkább maradtam volna szegény és lenne családom :)

2016. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom MR. 61% már nős, és boldogan nevelgetnek legalább három gyereket.

;)


Kérdező: ha csupán a hirtelen érzelmi fellángolás miatt vállalsz gyereket, 90%, hogy el fogtok válni, mikor jönnek az első problémák.

Akkor gondolom viszed magaddal a gyereket, akit annyira akartál, és boldogan neveled tovább egyedül.


Egyébként érdekes, hogy a kérdező eltűnt, Mr. 61% pedig lelkesen válaszol mindenkinek. :)

2016. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
82%

61%


dobd át nekem a pénzed, anyukám daganatos betegsége most úgyis lecsökkentette a számlánkat, ne izgulj, nálunk jó helye lesz a pénzednek, ha ennyire irritál ez!


egy minimális tőke azért szükséges, hogy az ember tudjon gyermeket vállalni!

akkor is ekkora szád lenne, ha a gyermeked bőgne, mert szinte nincs mit ennie, mert nincs rá pénz?


nem vagyok kisebbségi, hogy a segélyre pályázzak, mint egyesek!

2016. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
24%
Azt ugye tudod, hogy 61%-a több embernek is lehet? Pl nekem :D
2016. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
61%

ne izgulj kedves 28-as kommentelő, az illető úgyis tudja, hogy neki lett címezve


akinek meg nem inge, az ne vegye magára

2016. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
26%
Kukucs! Nekem is 61 van! ;)
2016. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!