Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok-Nők! Ha arra kérne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ha arra kérne most a párod hogy legyen gyerek, akkor elleneznéd és nem akarnád. Vagy pedig lennél annyi kedves hogy a párod kedvéért egyből azon lennél hogy teherbe ess? Szeretnéd annyira hogy ne mondj ellent?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 19:23
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
89%

Ez az adott körülményektől függ, ha meg van az ház a fejünk felett, mind a kettőnknek van biztos anyagi forrása, és mind a ketten szeretnénk, akkor igen, ellenkező esetben nem!


ez a két félen múlik, nemcsak az egyiken!


most jelenleg még távkapcsiban vagyunk, úgyhogy ez nálunk kivitelezhetetlen lenne :D plusz én még nem akarok gyereket 26 évesen. majd később, amikor minden feltétel adott hozzá.

2016. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
85%
Körülményektől függ. Ha minden adott lenne, akkor elgondolkoznék rajta. De csak a kedvéért nem. Nekem is akarnom kell, elvégre ez egy közös döntés kell, hogy legyen.
2016. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szeretet kerdese. Nem lennek most azonnal terhes a kedveert :D Sehogy se fer most bele a gyerek, a legkomolyabb felelossegvallalas amire jelenleg hajlando vagyok az a cicanknak egy tarscica (lehetoleg olyan akit hajlando elviselni haha).
2016. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
14%

Első: Pedig lassacskán kifutsz az időből.


9 év múlva már orvosilag sem lesz ajánlott gyereket vállalnod. A genetikai hibák előfordulási aránya ugyanis az anya életkorának növekedésével párhuzamosan nőnek. 35 éves kor felett már annyira magas, hogy a magzatvízből is vesznek mintát a génhibák minél korábbi felismerése érdekében.


Viszont egy mai gyerek nagyjából 20-25 éves korában kezd önállósodni, addig te tartod majd el. Ha 30 évesen vállalsz gyereket akkor az azt jelenti, hogy már csak a nyugdíjas korodban lesz időd majd magadra legközelebb. Feltéve hogy megéled azt és egészséges maradsz.

2016. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
91%

#4


dettó ugyanazt a szöveget mondod, mint mikor anyukámat traktálták ezzel a baromsággal!

ő 29 éves volt, mikor megszült engem, volt angol tanárnőm 32 évesen szült, van aki 35 évesen, munkatársnőm most 32 éves anyukája meg több mint 70..és mindenki makk egészséges gyereket hozott a világra!


ha adsz a páromnak és nekem egy lakást, akkor már ez a kérdés le lenne tudva, de még együtt se éltünk, lakásunk sincs, tehát, hova vállaljak még gyereket?

majd szülök 32 évesen, attól még nem leszel lekésve semmiről!

2016. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
69%
* jav: leszek..
2016. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
79%

ui.: és még pénzünk sincs, hogy megvegyünk egy lakást, ami kb 8-10 milla egy vidéki kisvárosban!

kénytelenek leszünk majd hitelt felvenni.

2016. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

A "párom kedvéért" nem szülök. Ha valami gond lesz, nem ő marad ott egyedülálló szülőként, hanem én.

Nem kedvesség és szerelem kérdése. Egy gyerek életem végéig tartó felelősség, feladat, és sokszor teher. Neki se lesz elég, hogy szeretjük, mikor éhes.


Egyébként meg most várjuk a 3. gyereket. ;)

De nem azért, mert vagyok olyan kedves, hogy szüljek, ha megkért. Ez kb. olyan, mintha azt írnád, hogy megkéred, hogy varrja meg a zoknid, vagy csináljon egy szendvicset.

2016. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
80%

A sperma minősége is romlik a korral, nézz utána.


Alapból nem akarok gyereket, de ha akarnék sem a párom kedvéért, mert nagy valószínűséggel én maradok vele egyedül.


Ez a "szeretnéd annyira, hogy ne mondj ellent" enyhén zsarolás szagú. Ha egy nő mondaná ezt egy férfinak, paff lenne mindenki.

2016. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
4%

Az öcsém (apámról féltestvérem) anyja 32 évesen szült, most az életéért küzd egy genetikai rendellenesség miatt.


A nagynéném (anyám testvérének a felesége) 36 évesen szült egy kislányt és nem ment el az említett ajánlott genetikai vizsgálatra, a kislánya down-szindrómás lett.


A rokonságomban mindenki más teljesen egészséges akit az anyja fiatalon szült.


A baráti körömben is rengeteg hasonló példát említhetnék.


Szóval nem véletlen írtam azt amit.

2016. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!