Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azok a nők, akik szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik szerint a pasinak tudni kell főzni, azok tudnak füvet nyírni, fát vágni, festeni, szerelni és ilyenek vagy kizárólag lakásban laknak és sosem költöznének kertesbe?

Figyelt kérdés
júl. 8. 18:34
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
75%
12-es, a francia ágy nem nehéz odébb tolni, a kétajtós se. Az egész falas szekrénysor, na az nehéz lenne. De olyat pont ezért nem veszünk. Néha odébb kell tolni és ne kelljen mindig ilyen Herkulesekre várni takarításnál, vagy ha valami gyerekjáték vagy papírlap mögé esett.
júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
17%
40 Elvileg hetente kell kb, de itt szerintem direkt kitépik inkább a pár millis füvet csak tologathassanak folyton. Imádják. Ja, és egyre rondább a füvük.
júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
78%

-fozni mosogatni mosni takaritani azert hetente tobbszor kell. Fuvet nyirni is?

-aki panellako, annak sem fuvet nem kell nyirnia, sem fat nem kell vagnia. Ellenben a fent emlitetteket igen.

-nem vagyok cseled, nem fogom eltartatni magam. A ferfi meg nem fog annyit keresni, hogy egymaga fenntartsa a csaladot, tehat lesz kedves o is wct pucolni, amit ugyanugy o is osszeganyol.

-jelenleg varandos vagyok, szoval most nem, de tavaly decemberig egy gyarban dolgoztam eveken at, 7-8 kilos alkatreszekkel, harom muszakban, rengetegszer hetvegen es 12 oraban is. Ugyhogy nekem nem budos a fizikai munka, nem erdekel a kosz a kormom alatt es nem is torik le a mukormom tole.

Viz-gaz-villanyszerelesbe, aki nem ert hozza, inkabb ne is kezdjen bele, csak mert “nagyfszomvanferfivagyokmegtudomoldani” mert balesetveszelyes a kokany munka.

júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
72%

41

És ha bútrokat kell tologatni 5 évben egyszer? Aért nem lesz senki körbe ugrálva 5 évig, mert valamikor adobb tolt egy szekrényt.

Itt az a nagy tévedés, hogy nem női meg férfi munkáékra kell felosztani, hanem ki mit tud megcsinálni, és hogy kb. azonos időráfordítás legyen.

júl. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
82%
Elég sok nőt ismerek aki mindent is csinál😅😅 sőt…több mindent mint egyes férfiak. De tudom már előre, hogy le leszek pontozva, mert a sértett férfiaknak ez most nagyon fájhat, hogy lemertem írni, hogy több mindent csinálnak a női ismerőseim😂
júl. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
56%

38nak

nem olyan sok. A gerenda tartoja egy vaskengyel amit bele kell helyezni a betonba. Amig meg mem szilardul addig kell szepen helyben maradnia. Ebbe a kengyelbe van illesztve az oszlop 10x10 gerenda. Csavarozva es szepen megall.


A nyarikonyha (sutogeto) a auto beallasi lehetoseghez kepest 150-170m van (4500nm telek) fene se akart annyit talicskazni. Egyszerubb volt oda tolni a keverot kivinni a slagot es kistraktorral odavinni. Mint talicskazni a betont.


Mar 4 eve abszolut jol mukodik meg se rezdult a viharban sem. Szoval nem sikerult rosszul. Tudom h a zsakos hobbi beton nem eppen a legjobb azert kapott pici plusz cementet vasalast.


Amugy apam komuves volt, rengeteget segitettem neki nyaranta a munkaba es a hazkorul is. Mivel nem volt fia csak ket lanya orult hogy legalabb az egyik erdeklodik ezen munkak irant. Igy megtanitott mindenre amit csak tudot.


De elektomos melot vagy vizeset spec nem csinalnek. Max a falat vesem ki hozza. Meg a csovezest tennem be. De a tobbi kenyes munka inkabb szakemberre bizom.

júl. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
27%

Egy átlagos Nő képes arra amire a Férfi,

Fordítva a Férfi pénzzel szokta kompenzálni amit nem csinál meg.

júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
0%
Én sem betonozni nem tudom, sem festeni. Főzni tudok, de azt a párom szokta, mert sokkal ügyesebb benne és szereti is. Ilyenkor mi van ?🤔
júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
40%
Semmi. Nincs eloiras arra kinek kell. Ahogy a favagast is sok noegcsinalja.
júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
55%

Én pl igen. A környezetemben is azt látom hogy több háznál nyírja a füvet a nő mint a férfi pl.

(Mondjuk fát egyikünk se vág, de évekig csináltam mikor szüleimmel laktam, nem nagy kunszt)

júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!