Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azok a nők, akik szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik szerint a pasinak tudni kell főzni, azok tudnak füvet nyírni, fát vágni, festeni, szerelni és ilyenek vagy kizárólag lakásban laknak és sosem költöznének kertesbe?

Figyelt kérdés
júl. 8. 18:34
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
94%
Ezt férfiként kérdezem... Miért ne kellene tudnia egy pasinak főzni? Te folyamat rendelsz meg étteremben vagy szingliként? Pro Tipp: Tanulj meg főzni! Elég jó 3-4. randi főzni a lánynak valamit.
júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
5%

Na meg addig f.asza tologatni a fűnyirőt mig el nem kopik a kés, utána megint jöhet a férfi sz.pni. Leszedni a berohadt központi csavart amihez kb két Fekete Laci ereje kell meg egy liter csavarlazitó, utána befogni a satuba és megélezni flex-el, mondjuk vidéken legalább röhög egy jót a szerelő ha ezzel odaviszed a fűnyiród meg pénze is lesz. Pedig nem egy atomfizika, csak marha nagy cumi tud lenni.

Festésnél is kiváncsi lennék ki tologatta arrébb a francia ágyat, meg a kétajtós szekrényt...

júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
87%

#10 Rákerestem arra a problémára amit írtál, és persze hogy van rá megoldás youtubeon. Ti nem ezzel a veleszületett bölcsességgel bújtok elő anyátokból, hanem megtanitanak titeket a műszaki tudásra, míg a nőket nem. aztán számon kéritek a nőkön, hogy "butábbak", és nem értenek hozzá. oké....

hála istennek manapság már van net, aztán ott el van magyarázva minden, de tényleg minden.


Amugy meg úr isten, nem igaz hogy nem értjük az ok-okozati összefüggéseket. "én még nem láttam nőt füvet nyírni" - szerinted miért nem? Nem a képesség hiánya, nem is azé, hogy jaj a nők túl kényesek hozzá, hanem azért, mert a munkák így vannak leosztva. Anya főz a konyhában, vagy mos, vagy takarít, vagy mosogat, mint az év többi 364 napján, apu meg letolja addig a füvet.

Pont ezt a háztartási status quot akarják sokan megváltoztatni.

júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
3%
Úgy megnézném azt is amikor nők összeállnak felszórni pár tiz négyzetméter beton cserepet meg berakni 150x150-es 3 rétegű ablakot, esetleg egy kis 50x50-es az reális hogy megy egyedül, de amúgy ezek férfiaknak is több fős melók.
júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
90%
Egy férfinek nem szánalmas, ha nem tud sütni-főzni? Nem érzi magát életképtelennek?
júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
84%

Bogárka, amíg a kertben dolgozol, addig nem kell főzni. Ha viszont nincs mit szerelni, fát vágni (mint normál esetben), akkor részt veszel a többi házkörüli munkában, mint főzés, takarítás, egyebek.

Nyáron ha te szombat délelőt nyírsz füvet, addig a nejed elvégzi a főzést meg ami van még. Viszont télen, amikor nincs fűnyírás, akkor részt veszel más munkákban, ami viszont minden nap van.

júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

10#


Pont ez ugrott be nekem is 😂 Most falun, korábban családi házas agglomerációban laktam. Soha egy nőt se láttam se füvet nyírni, se betonozn 😂 Külön vicces, hogy amúgy nő vagyok 😂😂 csak egy másik kérdés ihlette a kérdésemet.

Mindenesetre látszik miért nincs párjuk a nőknek: olyan vehemenciával tudnak reagálni, haffi lennék, megfutamodnék az ilyen nagyon "erős" mindent meg tudok csinálni nőktől. De ezt sose fogják elismerni 😀

júl. 8. 20:07
 18/57 anonim ***** válasza:
88%

" felszórni pár tiz négyzetméter beton cserepet meg berakni 150x150-es 3 rétegű ablakot,"


Kb. ez 20 évente fordul elő. Nem leszel pár napos munka miatt 20 évig kizsolgálva, ne is álmodj róla. Mellesleg ez idő alatt a nőd főz és részt vesz a romok eltakarításában.

júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
80%

Ja, az ablakot, ferstést, nagyobb szerelést pedig szakemberre célszerű bízni.

Tavaly költöztem, egy csomó szerelőt ki kellett hívni, hogy rendbe tegyék az előző lakók házilag elbaltázott, "megszerelt" dolgait.

júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
4%
Ok hogy megtudod nézni youtube-on én is használom mert sok mindent nem tudok, de itt irták előttem (gondolom) nők hogy milyen munkákat csináltak otthon (betonozás, cserepezés, falazás stb..) én csak arra reagáltam. Még füvet nyirni sem láttam nőt nemhogy betonozni, persze attól még hogy én nem láttam nyilván tudom hogy van nő aki mecsinálja. Szerintem sok mindent láttam már úgyhogy nekem az is mond valami tanulságot/következtetést amit még nem láttam.
júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!