Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azok a nők, akik szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik szerint a pasinak tudni kell főzni, azok tudnak füvet nyírni, fát vágni, festeni, szerelni és ilyenek vagy kizárólag lakásban laknak és sosem költöznének kertesbe?

Figyelt kérdés
júl. 8. 18:34
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező ugye csak provokatív kérdést írtál ki, hogy egy kis figyelmet kapj mégha negatív is mert annyira satnya, szomorú életed van?
júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
89%

Épitesz vagyok kivitelezesben dolgozom. 🤣 A sajat hazam is sajat kezzel epitettem reszben. Festek glettelek es minden mas ha ugy van. Betonoztam, cserepet raktam, ablakot zettem be stb...


Es csak h hobbibol autot szerelek es gokart versenyzek.


Ja fozni is tudok 🤣

júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
10%

Az úgy van, hogy ha férfi vagy, akkor neked mindenhez is kell értened, máskülönben csak biztos ki akarod használni a nőt. Ha viszont nő vagy, akkor azért sem szabad lenézni téged, ha még tésztát sem tudsz főzni.

Egyenlőség, én így szeretlek. Ja mégse! 😅

júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
79%

A saját házamat én húztam fel, festek éppen, gletteltem, téglát raktam, betont keverek, cipekedek. Köszi, megcsinálom magam a dolgokat. És igen, tudjon főzni, ne rám várjon és végképp ne kelljen kiszolgálni és ha tovább dolgozok, tegyen ő is az asztalra ételt, nem csak én tudok. Ennyi.


29N

júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
88%

Igen, képes vagyok rá hogy 10 évente egyszer felfúrjak egy polcot. Kiérdemeltem, hogy a párom képes legyen felnőtt módjára ellátni magát?


Amiket írsz, mind könnyű munkák amiket ritkán kell csak végezni, és amikhez elég 80as IQ is. Nem értem miért próbálja sok férfi úgy beállítani őket, mint ha fontosabbak és nehezebbek lennének, mint amik. Pláne hogy majdnem minden nő meg is tapasztalta már őket. (pl akinek volt vidéki nagyszülője, az vágott füvet, + csinált egy más kerti munkát is, aki meg élt már egyedül, az megjavított magának ezt-azt)

júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sajnálom hogy egyes kisfiuknak ekkorra fájdalom, hogy nincs kinyalva a valaguk az asszony által 🥹keress annyit hogy soha ne kelljen dolgoznom, akkor majd beszélhetünk kiszolgálásról. Addig amíg én is melózok egész nap,nem
júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
89%
Már gyerekkorom óta elvártak tőlem egy csomó mindent. Szóval ja. Simán megtudom ezeket csinálni főzés mellett...És egy csomó nő is rajtam kívül...
júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
91%

Igen, édesapám megtanított ezekre, nehogy ezek hiányában bármilyen hátrány érjen az életben.

Az összehasonlítás viszont hibás. Sütni-főzni szinte minden nap kell (akár többször), míg amiket te írtál, azokat még csak egy kertes házban sem kell minden nap megcsinálni. Kertes házban nőttem fel, legdurvább esetben is hetente nyírtunk füvet, a többi munka még ennél is ritkább volt. Fát vágni szerintem sose kellett.

júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
82%
Én nem lakom kertesben, de apám felesége szokott füvet nyírni, nem tudtam, hogy ez férfimunka lenne. Amúgy ha kertesben akarnék lakni, akkor simán csinálnám a kerti munkákat is, fát hasogatni mondjuk nem hiszem, hogy gyakran kellene (nem fűtenék fával), mindegy egyebet meg bárki meg tud csinálni. Egyik barátnőm nemrég festette át a fél lakását egy másik barátnőnkkel kettesben. Én erre mondjuk inkább szakembert hívnék, nem azért, mert csak fsszal lehet festeni, hanem mert jobban szeretem a profi végeredményt, nem akarnék csíkos, foltos falakat bámulni. A páromnak se hagynám, hogy megcsinálja.
júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
8%
Vidéken élek, világ életemben itt éltem, 36 éves vagyok, de egy nőt nem láttam még a ház körül ilyen munkákat végezni, még füvet nyirni sem nagyon, esetleg az idősebb korosztályból néniket akik ebben nőttek fel. Na de most megjöttek az épitészmérnők nők akik betonoznak, vakolnak,falaznak, férfiak is legalább ketten állnak neki betonozni egy kever egy húz, esetleg 3-an és akkor egy hordja, gondolom ott is volt férfi vagy a nők csak úgy büszkeségből összeálltak betonozni/falazni? Mert ezek baromira többemberes munkák. Lehet persze egyedül is, csak a betonozást például , nem olyan jó félbe hagyni aztán másnap a megkötött anyag mellé betonozni. Azért nekem sántit valami ezekben a "nő vagyok megoldom egyedül történetekben". Persze füvet nyirni lehet egyedül csak amikor nem indul be a benzines gép nem épp gazdaságos mindig szerelőhöz rohangálni, olyankor jön a férfi aki ért hozzá, légszűrő, benzinszűrő, berántó bovden elszakad szétszedni-összerakni jó nagy sz.pás, karburátoron állitgatni stb..egy téli leállás után ezek alap dolgok, jó persze valaki elektromosat használ a jó öreg narancssárga hosszabitóval, Fi-relé nincs, utána meg lesnek mitől ráz meg csapja le a biztit.
júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!