Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azok a nők, akik szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik szerint a pasinak tudni kell főzni, azok tudnak füvet nyírni, fát vágni, festeni, szerelni és ilyenek vagy kizárólag lakásban laknak és sosem költöznének kertesbe?

Figyelt kérdés
júl. 8. 18:34
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
37%
De takarítani és mosogatni tudsz, ugye?
júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
3%

"Sok ilyen talpraesett nő segít a párjának felújításkor."

Ez sok esetben nem segitség csak bizonyitás hogy nőként képes a mocskos, cumi, nehéz férfi munkát is megcsinálni, utána meg jön a nyavajgás hogy vizhólyagos lett a keze meg tiszta kosz lett minden, "meg nem is gondoltam (annak ellenére hogy százszor át lett beszélve) hogy ekkora munka ez"

júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
5%
Meg tudok főzni magamra, szóval nem vagyok szakács lehet hogy egy nőci húzná a száját arra amit főzök, sütök, nem tudom más izlése szerint hogy kell, ezt meg kell beszélni. De füvet nyirni meg betonozni, meg hegeszteni, villanyt szerelni nem egyéni izlés kérdése, igaz jó esetben ritkábban kell csinálni, vagy csak egyszer de jól!
júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok semmilyen férfiasnak tartott munkát elvégezni. Mindig lakásban laktam Pesten. Nem költöznék soha kertes házba.


De az a két párom, aki volt, ők sem tudtak szerelgetni meg betonozni, meg egyéb módon kóklerkedni. Azért dolgoztunk, hogy mások megcsinálják ezeket, amikor 5 évente adódik valami. Viszont főztek, takarítottak, nem gondolták, hogy női feladatot végeznek.


Javítsatok ki, ha tévedek, mert nem ismerek szakembereket, ezermestereket, de úgy hallottam, elég jól keresnek, és be vannak táblázva, szóval nem mindenki csóró, hogy magának kalapálgasson.

júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
86%
Mégis miféle ostoba ember szerint értelmes összehasonlítani a betonozást és a sütést/főzést? Előbbit talán sose kell csinálni, utóbbi pedig napi szükséglet.
júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
51%

2es vagyok


Nem irtam h egyedul. De spec a nyarikonyhaban egyedul betonoztam. 6db 10x10 2-3m oszlop tartoja lett betonozve. A 40kg zsakot azert felemelem magam is. 1 nap alatt 6db nem olyan sok. Es a kukatarolo kb 1.5nm sikalapjat is egyedul. De mindegy. A expasim egy szekrenyt nem tudot osszeallitani cserebe fahejat tett a bolonyaiba ... Fozni is en tanitottam meg.


Mivel epitesz lennek es a kivitelezesben dolgozom igy kell ertenem hozza, kulonben hogyan mondom, milyen alapon h nem jol csinalja. Eleg sok trehany munka bontattam vissza, vagy mutattam meg hogyan kellene. Nem vesznek komolyan elsore de alt a 3 naptol mar ott van a szakinak a szemeben is h a csaj tud valamit es jobb ha rendesen dolgozom.

júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
83%

Az a pasi, aki szerint NEM kell tudnia főzni, éhen döglik? :D


Vicces, mert én tudok polcot fúrni, füvet nyírni, vízcsapot szerelni egy ideig, dugulást megoldani stb., a pasi meg főzni sem képes - ami mondjuk alap, hiszen önmagát kell ellátnia :D

júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom mire gondolsz 10*10 alatt de sok meló 6db 2-3 méteres oszlopot kiönteni. Rendeltem volna C25 kész betont 1 köbmétert is kihoznak felénk, meg mondod az F értéket mennyire vizezzék. Platós kisteherautó lebillenti ahova akarod nem kell kevergetni, tartó oszlopba az a biztos nem amit otthon kotyvasztanak. Csak vödrözni kell bele meg vibrátorozni. Fél napot ha nem többet megspórolsz és atombiztos lesz a beton. Biztos nem cigánykodnék a saját házamban de másnál sem ilyenekkel.
júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
61%
8-as bárcsak te lennél az összes szomszédunk. Itt mindenki 2 naponta tologatja a fűnyíróját, néni bácsi egyaránt. Hetente nyírnának füvet, de szép is lenne.
júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
14%

39

Oké, nem tudom, milyen gyakran kell, nekem nincs rá szükség, emlékeim szerint tesóm szombat délelőtt szokta. Igaz, nem akarnak pázsit szépségversenyt nyerni.

júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!