Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Azok a nők, akik szerint a pasinak tudni kell főzni, azok tudnak füvet nyírni, fát vágni, festeni, szerelni és ilyenek vagy kizárólag lakásban laknak és sosem költöznének kertesbe?
"Sok ilyen talpraesett nő segít a párjának felújításkor."
Ez sok esetben nem segitség csak bizonyitás hogy nőként képes a mocskos, cumi, nehéz férfi munkát is megcsinálni, utána meg jön a nyavajgás hogy vizhólyagos lett a keze meg tiszta kosz lett minden, "meg nem is gondoltam (annak ellenére hogy százszor át lett beszélve) hogy ekkora munka ez"
Én nem tudok semmilyen férfiasnak tartott munkát elvégezni. Mindig lakásban laktam Pesten. Nem költöznék soha kertes házba.
De az a két párom, aki volt, ők sem tudtak szerelgetni meg betonozni, meg egyéb módon kóklerkedni. Azért dolgoztunk, hogy mások megcsinálják ezeket, amikor 5 évente adódik valami. Viszont főztek, takarítottak, nem gondolták, hogy női feladatot végeznek.
Javítsatok ki, ha tévedek, mert nem ismerek szakembereket, ezermestereket, de úgy hallottam, elég jól keresnek, és be vannak táblázva, szóval nem mindenki csóró, hogy magának kalapálgasson.
2es vagyok
Nem irtam h egyedul. De spec a nyarikonyhaban egyedul betonoztam. 6db 10x10 2-3m oszlop tartoja lett betonozve. A 40kg zsakot azert felemelem magam is. 1 nap alatt 6db nem olyan sok. Es a kukatarolo kb 1.5nm sikalapjat is egyedul. De mindegy. A expasim egy szekrenyt nem tudot osszeallitani cserebe fahejat tett a bolonyaiba ... Fozni is en tanitottam meg.
Mivel epitesz lennek es a kivitelezesben dolgozom igy kell ertenem hozza, kulonben hogyan mondom, milyen alapon h nem jol csinalja. Eleg sok trehany munka bontattam vissza, vagy mutattam meg hogyan kellene. Nem vesznek komolyan elsore de alt a 3 naptol mar ott van a szakinak a szemeben is h a csaj tud valamit es jobb ha rendesen dolgozom.
Az a pasi, aki szerint NEM kell tudnia főzni, éhen döglik? :D
Vicces, mert én tudok polcot fúrni, füvet nyírni, vízcsapot szerelni egy ideig, dugulást megoldani stb., a pasi meg főzni sem képes - ami mondjuk alap, hiszen önmagát kell ellátnia :D
39
Oké, nem tudom, milyen gyakran kell, nekem nincs rá szükség, emlékeim szerint tesóm szombat délelőtt szokta. Igaz, nem akarnak pázsit szépségversenyt nyerni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!