Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azok a nők, akik szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik szerint a pasinak tudni kell főzni, azok tudnak füvet nyírni, fát vágni, festeni, szerelni és ilyenek vagy kizárólag lakásban laknak és sosem költöznének kertesbe?

Figyelt kérdés
júl. 8. 18:34
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
75%
20 És hánymillió szomszédod van? Nagyon reprezentatív, hogy nem látod a négy darab szomszédodat a környéken füvet nyírni.😃
júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
10%
20 évente fordul elő, ok, de akkor milliókat spórolsz meg ha jó meg tudod magadnak csinálni, meg tudná egy nő is nem azt mondtam de kell fizikai erő, mert ezek nem egy emberes munkák, szóval valahol benne van a képletben a férfi is. Úgy meg nem szabad neki állni hogy büszke nő vagyok megoldom egyedül mert abból gerincsérv lesz.
júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
81%
incelszagot érzek
júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
5%
Felénk a házak előtt is nyirják a füvet, munkám miatt egész nap jövök megyek főleg itt vidéken, nem mondom hogy nem láttam még nőt füvet nyirni mert egyszer láttam azt hiszem, de lehet hogy kétszer (36 éves vagyok). Nem 4 szomszéfról van szó hanem több ezer ingatlan.
júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
8%
Ez mitől incelség? Ez az utolsó dolog amit be tudtok büfögni ha elfogytak az érvek?
júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
85%

Kertesházban lakok, ezeket megcsinálom, de főzni nem tudok

37N

júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező! Sok ilyen talpraesett nő segít a párjának felújításkor. Nem csak festésnél. Szóval jól mellé lőttél. Az hogy nőként férfi munkákat is meg tud valaki csinálni az nem zárja ki, hogy párja legyen. Nekem is van és együtt csinálunk mindent.
júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
10%
26 De mit csinálsz meg, levágod a füvet? Mert az kb azzal egyenértékű hogy férfiként csinálok egy rántottát. Persze ha leburkolod a fürdőszoba falat akkor már összedobok valami bonyolultabbat is mondjuk tiramisu tortát.
júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
32%
Én értem a kérdést és úgy jogos, hogy az internet tele van "én mindent megteremtettem" típusú előítéletes beképzelt nőkkel. Akiktől falra mászok szintén, nagyon rossz irányba megy a társadalom. Valójában alap dolgokat a férfinak is tényleg illik főzni-sütni. Mondom ezt úgy, hogy pedig fickó vagyok és engem anyum félre akart nevelni. Sajnos nem is hagyott kibontakozni. Szerinte ez úgy lett volna, hogy majd lesz nőm és az fog rám főzni. Hát ez több szempontból sem így lett... Rákényszerültem, mikor párommal külön kerültünk valaki miatt és anyum lerobbant. Azóta 80%-ban én főzök a családnak és teljesen egyedül tanultam meg jól. Még párom visszatérésével is, mert eléggé válogatós vagyok és saját étrendem is lett. Bár nem mindenkinek van hozzá affinitása vagy ügyessége, de szerintem meg kell próbálni minimum. Nem szégyen, de meg kell adni az esélyt. Az téves, ahogyan anyum hozzáállt.
júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
84%

Igen, kell tudni. A főzéshez nem kell fizikai erő. Mellesleg a lakosság nagy része lakásokban él.

A szerelés, festés meg nem napi feladat.

Mindkét fél kb időben ugyanannyit dolgozzon as ház körül.

Rettentő hamar mehetne akárhova az, aki mindenféle indokkal azt akarja, hogy én minden egyes nap dolgozzak otthon, ő meg nagy néha, akad valami "neki való",.

júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!