Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hízott a barátotok, férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízott a barátotok, férjetek mióta együtt vagytok? Hogy fogadtátok?

Figyelt kérdés

jún. 26. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

Nekem az asszony hízott meg 100 kg fölé.

Még megsértődött mikor kondibérletet kapott szülinapjára és nem vacsorázni vittem.

jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És hogy fogadtad? Bejön, vagy jobb volt előtte?
jún. 26. 20:24
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Hízott a párom és nagyon jól áll neki, nekem a túl vékony pasik nem tetstenek 😂 Nyilván bejött, de szeretem hogy most tudok rajta mit fogni. Remélem még lesz +10kg
jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hány kg lett?
jún. 26. 20:32
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Igen, mindketten hiztunk valamennyit.

Így is tetszünk egymásnak. És a szex jobb mint valaha.

jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

Nem hízott. 56 kiló körül mozog már 10 éve. Egy 175 centis 32 éves férfi. Tudom, hogy rohadt kevésnek hangzik, de szerencsére arányos a testalkata, az arcvonásai is illenek a vékonyságához és ennek ellenére baromi erős, simán arrébb mozgatja a hatalmas bútoraink, ha kell, hazacipeli a nehéz bevásárlást és társai.

Amúgy rengeteget zabál, csak nem tud hízni.

jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem.
jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Mi mind ketten hiztunk. Mostanra le fogytunk. Mi 40 felettiek vagyunk
jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan barátom aki hízott 4 évet jártunk.

Ő 24-28 éves korig volt.

Kicsit kezdtem nyugodtabb lenni is hogy talán igy kissé hurkásan majd nem csajozik vagy vmi. Amugy a szerelmemet vagy szexet nem változtatta bennem az hogy felszedett hájakat.

Hát de 4 év mulva megcsalt. Igy addig szünetet tartottam erre a szunetben a lakásunjra hol ezt a csajt vitte fel hol azt. Hát el kellett engednem kimentem kulfoldre melozni. Akkor hirtelen zokogásban tört ki.

Nem hittem volna azt hogy a végén még ő fog sírni. Nsm is értettem.

jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
*szoval amikor összejottunk 24 volt, mikor szakitottunk 28.
jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!