Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hízott a barátotok, férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízott a barátotok, férjetek mióta együtt vagytok? Hogy fogadtátok?

Figyelt kérdés

jún. 26. 20:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

Én nem híztam, 52 kg vagyok. A barátom hízott kb. 15-öt, így most már 100 kg felett van. Igaz, ő nagyon magas is, 190 cm felett van.

Nekem jobban tetszik, mintha vékony lenne, de még többet szerintem nem kéne már felszednie.

jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

3# vagyok


70 volt a 175cm-hez most úgy 75-76.

De még mindig vékony, hason es derékon van kicsi.

jún. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
4 eve vagyunk egyutt. Valamennyit hizott a hasara, de nem kover. 39 eves, 175 cm es 70 kg.
jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyszer felszedett kb 5 kilót, utána leadott 10-et. Szóval összességében nem.
jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen meghìzott. Igazából csak nagylett a hasa,súlyban még jó.
jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én 10 kg-t híztam a barátnőm mellett, igen jól főzött.
jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%

Én párom sokat hízott mióta együtt vagyunk. Ugyanúgy vonzódom hozzá most is, nekem sose volt fontos hogy az alkata milyen valakinek. Legyen jóképű és a személyiségével vegyen le a lábomról. Páromra mindig hatalmas nyomást helyeztek a szülei, hogy mindenben legyen fantasztikus és prezentálható. Úgyhogy a külsején is rengeteget stresszelt. Miután rájött hogy én nem várom el hogy 3% legyen a testzsírja és örökké kockás hasa legyen, aztuán egy új világ nyílt meg előtte és elengedte magát. Nekem pedig még vonzóbb is hogy nem stresszel mindenen és tele van önbizalommal. Egyedüli feszültség hogy a szülei biztosan utálnak engem mert "tönkretettem" a tökéletes fiukat 😂 Az nem számít hogy milyen pszichés sérüléseket okoztak amúgy neki.

De így jártak mert nem megyek sehova :) Ez a csődör meg a (most már) férjem 9 év kapcsolat után. A képet nem én készítettem mielőtt megjegyezné valaki a szőrös lábat XD

[link]

tegnapelőtt 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%

Most itt jól lepontoztak téged utolsó. Pedig szerintem aranyos h ilyen boldoggá tetted a párod, és ahogy hallom ő is téged. Anyós-após sokszor nehéz kérdés, külön öröm ha még kontrollálók és mérgezők is.

A fölös kilókat nem kell olyan komolyan venni mint sokan teszik, pláne ha kinézetre nem zavar titeket. De azért ő már elég nagy melák, figyelj oda az egészségére ;)

tegnap 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!