Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kutya kerdes kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutya kerdes kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Parommal 2 eve vagyunk egyutt,

En egy eve szerettem volna egy kutyat, orokbe is fogadtam egyet.

Parom lakasaban elunk, o az ellen van hogy kutya nem valo lakasba.

(Ez a fajta csak! Lakasban valo egyebkent, kistestu.)

Mindennaposak a vitaink, es mar engem ez faraszt.


O azt mondja, nem tud tole aludni, szerinte budos, undorito, stb.


Mindemellett, sokszor osszebujva alszanak, ha szukseges es en nem tudom O viszi el setalni stb.

Egyik szavaval tudja h nekem “szuksegem” volt erre a kiskutya masik szavaval meg nem telik el nap amikor nem tenne rohadt megjegyzeseket ra.

A kutyat havonta egyszer kozmetikushoz jaratom,lakasban van a nap nagy reszeben,egy szeretethes kis gomboc.

Barkit akit megkerdeztem es ott volt parom is mindenki mondta neki, hogy ez a kutya apolt, nem budos.


Mar mondtam ezt is neki, hogy hanyszor akarja meg ezt elmondani, mit var vigyem el a kutyat.


Es veszekedest general belole, hogy o nem akarta ezt a kutyat, en odavittem stb.


De most mar ott tartok hogy a kutyaval egyutt elmegyek tole par napra mert mar nagyon unom.


Ilyen esetben mit lehet tenni? Vagy K vagy a Kutyam? Vagy mi??


25-35 evesek vagyunk.


2021. júl. 28. 17:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
72%

A gyerekvállalással kapcsolatban is hasonlóan fogsz viselkedni, ha ő majd azt mondja, hogy várjatok még 1-2 évet, aztán a következő hónapban te meg bejelented, hogy jön a baba?!

Teljesen más az, ha alapból van egy kutyád meg az is, hogy lazán más engedélye nélkül odaviszel a nyakára egyet. Lényegtelen, hogy kié a lakás, iszonyat nagy tiszteletlenségre utal ez.

2021. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
72%
25 évesen elég értelmi fogyatékos vagy... Csodálkozok hogy megengedte hogy oda cuccolj.
2021. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az én kutyusomat én akartam, akkor még a volt párommal éltem együtt. Viszont eszembe nem jutott volna, hogy a beleegyezése nélkül fogadjam örökbe. Akartam, megbeszéltük, együtt mentünk el érte. Mostmár viszont "csatolmányként" van velem, a mostani (remélem örökre) párom így "kapott engem", ez egy más szitu. Itt a te hozzáállásoddal van a gond, kérdező.
2021. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!