Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kutya kerdes kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutya kerdes kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Parommal 2 eve vagyunk egyutt,

En egy eve szerettem volna egy kutyat, orokbe is fogadtam egyet.

Parom lakasaban elunk, o az ellen van hogy kutya nem valo lakasba.

(Ez a fajta csak! Lakasban valo egyebkent, kistestu.)

Mindennaposak a vitaink, es mar engem ez faraszt.


O azt mondja, nem tud tole aludni, szerinte budos, undorito, stb.


Mindemellett, sokszor osszebujva alszanak, ha szukseges es en nem tudom O viszi el setalni stb.

Egyik szavaval tudja h nekem “szuksegem” volt erre a kiskutya masik szavaval meg nem telik el nap amikor nem tenne rohadt megjegyzeseket ra.

A kutyat havonta egyszer kozmetikushoz jaratom,lakasban van a nap nagy reszeben,egy szeretethes kis gomboc.

Barkit akit megkerdeztem es ott volt parom is mindenki mondta neki, hogy ez a kutya apolt, nem budos.


Mar mondtam ezt is neki, hogy hanyszor akarja meg ezt elmondani, mit var vigyem el a kutyat.


Es veszekedest general belole, hogy o nem akarta ezt a kutyat, en odavittem stb.


De most mar ott tartok hogy a kutyaval egyutt elmegyek tole par napra mert mar nagyon unom.


Ilyen esetben mit lehet tenni? Vagy K vagy a Kutyam? Vagy mi??


25-35 evesek vagyunk.


2021. júl. 28. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
El kell költözni, és ott kell hagyni. Nekem hasonló volt, csak én férfi vagyok, a barátnőm azt mondta hagyjam itthon a macskám, mert macskával nehezebb / drágább albérletet találni, így hát a barátnőm (már exem) hagytam otthon.
2021. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Kibékíthetetlen ellentét van köztetek, ebből szakítás lesz valószínűleg. Háziállat témában jobb mindent ELŐRE tisztázni, mert csak örökös veszekedést fog szülni.
2021. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Számomra meg teljesen érthetetlen, hogy ha a barátod nem akart kutyat, ráadásul az ő lakásában éltek, akkor mégis hogy vihettel oda egy kutyat.


Igen, vannak ilyen emberek, mint a barátod, köztük én is. Imadom az állatokat, de nincs helyük a lakásban bent. Én sem szeretem. Ezzel lehet egyetérteni és vitatkozni is, teljesen lényegtelen. A hangsúly azon van, hogy ő nem akart, te meg odavitted. Ismetlem magam: érthetetlen.

2021. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs kompromisszum. Te gyakorlatilag annak ellenére hogy együtt éltek, önkényesen döntöttél valamiben, ami a párodat ugyanúgy érinti. Rossz húzás volt. Ha kutyát szeretnél, olyan partnert kell keresned hozzá, aki szintén.
2021. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy a kapcsolatotok alatt fogadtál örökbe egy kutyát, amiről meg sem kérdezted? Mert így neki van igaza. Nekem is mentett kutyám van, de ő csomagban jár velem. Ha te, a barátnőd helyében lennél, mit éreznél? Ez egy életreszóló darab..
2021. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Nos, én abszolút annak a pártján állok, hogy egy társállat igenis az ember mellé való, nem a hátsókertbe, de itt te cseszted el, bakker! Tök mindegy, kinek a háza, együtt éltek, így normális ember igenis megbeszéli ezt a párjával, nemcsak beállít egy kutyával. Önző dolog volt a részedről, és csoda, hogy nem vágott ki vele együtt.

Nem tudom, erre mi a megoldás, de nagyon el kellene beszélgetnetek eléggé sok mindenről, nemcsak a kutyáról...

2021. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Téged fáraszt és nagyon unod??? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Atyavilág, takarodj már a p*csába a kutyáddal együtt!! Mit képzelsz te, hogy önkényesen odaviszel az Ő LAKÁSÁBA! egy kutyát, amit nem akart és még neked áll feljebb? Igenis a kutya büdös azoknak, akik csak megtűrik, nem üntyülüpüntyülüzik állandóan. Kutya szaga van.

Menj nyugodtan el pár napra, de én a "vissza se menj"-et jobban pártolom. A barátod helyében csomagolni is segítenék.

2021. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit nyafogsz? Magadnak csináltad!


Görény dolog úgy együtt maradni a másikkal és vesztegetni az idejét, hogy egy alapvető kérdésben ennyire különböztök. (Ugyanúgy nem fog változni, mint az hogy hány gyereket szeretne, akar-e házasodni, mennyire vallásos stb.) Még nagyobb görénység volt annak ellenére hazaállítani egy kutyával, hogy ő nem tűri meg a lakásban. Le a kalappal előtte, hogy eddig is nemcsak tolerálta, de alkalmanként el is látta helyetted.


Mivel erre a helyzetre nem létezik kompromisszumos megoldás, én is azt javaslom, hogy költözz el és élj békében a kiskutyáddal.


Mondom ezt úgy, hogy a kutya, macska, egyéb társállat helye szerintem is bent van a házban.

2021. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem szeretem a kutyákat annyira,hogy tartsak is kutyát. Lakásba semmiképp nem engedném be. Már bocs,én a párod helyében megmondtam volna amikor hazavitted a kutyát,hogy menjetek el lakni máshova. Felháborítóan pofátlanul viselkedtél.
2021. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#7 kedves hozzaszolo.

Erre a hozzaszolasodra csak annyit irok, hogy akkor koltozzunk ket utcaval arrebb az EN lakasomban, es ott mar en diktalok alapon van kutya.


Errol ennyit. ☺️


A tobbiek hozzaszolasat pozitivan ertekelem, igen onzoen idehoztam egy kutyat amit en akartam, de o is megszerette.


Ha szeretek valakit, foleg ha mar egy eve velunk el, mit var? Elfogadta, ha nehezen is ugyanis nem vittem el a kutyat.


De akkor vagy kozli hogy szakit es elmegyunk, vagy nyelje le a bekat ennyi ido utan.

2021. júl. 28. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!