Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kutya kerdes kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutya kerdes kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Parommal 2 eve vagyunk egyutt,

En egy eve szerettem volna egy kutyat, orokbe is fogadtam egyet.

Parom lakasaban elunk, o az ellen van hogy kutya nem valo lakasba.

(Ez a fajta csak! Lakasban valo egyebkent, kistestu.)

Mindennaposak a vitaink, es mar engem ez faraszt.


O azt mondja, nem tud tole aludni, szerinte budos, undorito, stb.


Mindemellett, sokszor osszebujva alszanak, ha szukseges es en nem tudom O viszi el setalni stb.

Egyik szavaval tudja h nekem “szuksegem” volt erre a kiskutya masik szavaval meg nem telik el nap amikor nem tenne rohadt megjegyzeseket ra.

A kutyat havonta egyszer kozmetikushoz jaratom,lakasban van a nap nagy reszeben,egy szeretethes kis gomboc.

Barkit akit megkerdeztem es ott volt parom is mindenki mondta neki, hogy ez a kutya apolt, nem budos.


Mar mondtam ezt is neki, hogy hanyszor akarja meg ezt elmondani, mit var vigyem el a kutyat.


Es veszekedest general belole, hogy o nem akarta ezt a kutyat, en odavittem stb.


De most mar ott tartok hogy a kutyaval egyutt elmegyek tole par napra mert mar nagyon unom.


Ilyen esetben mit lehet tenni? Vagy K vagy a Kutyam? Vagy mi??


25-35 evesek vagyunk.


2021. júl. 28. 17:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%

Ha egy kaukazusival állítasz haza, megérteném a párodat.


Nekem menhelyi kutyusom és 2 mentett cicám volt, mikor megismerkedtünk. Ő költözött hozzám.

Mondtam neki, hogy csak akkor jöhet, ha el tudja fogadni, hogy állat van a lakásban.

Neki is yorkija van, hozta magával.

A macskám és a kutyám jobban szereti a párom, mint engem. :D


Szerintem keress olyan pasit, aki állatbarát.


30N

2021. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: hat Figyi, ezt mondtad már neki? Hogy döntse el, hogy mi legyen akkor? Vagy most egyáltalán hogy álltok?
2021. júl. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt összeköltözés előtt kellett volna megbeszélni. Én szeretem az állatokat, két kutyánk van, de azért ez nem úgy működik, hogy másnak a lakására csak úgy odaállítasz vele. És nem mentség, hogy mekkora. Általában ezek a "szeretetéhes kis gombócok" a legkevésbé neveltek, mert nem kutyaként vannak kezelve, hanem csak a gügyögés megy. Én sem élnék szívesen egy lakásban így egy neveletlen, idegbeteg, nem rendesen foglalkoztatott kutyával. Tisztelet a kivételnek.
2021. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

orokbe is fogadtam egyet. Parom lakasaban elunk... ha a megkérdezésem nélkül vittél volna oda bármilyen állatot hosszú távú tervvel, másnap kidobtalak volna kutyástól.


Mégis mit képzelsz, MÁS lakásába állatot vinni? Felejtős.

2021. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nagyon kivagytok ezen az enyem tied dolgon..


Akkor nekem mar nem is az ember kell mert van egy kutyaja?


Koltozzunk at az en lakasomba es akkor az van amit en mondok? 😂😂😂

Nem KOZOS eletrol beszelunk? 😂

2021. júl. 29. 20:48
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

A baj azzal van, hogy ezek szerint te még mindig nem látod/érted, mi a probléma. Igazad van, tokre megkevertunk. Hagyjuk akkor a te lakasod, ő lakása dolgot.


Milyen közös életről beszélsz, ahol egy ilyen jelentos kérdést meg sem beszélsz a másikkal. Hol volt akkor ő a terveidben, hol érdekelt akkor téged az ő véleménye ebben a dologban? Sehol. Jelenleg sem igazán erdekel. Na most, ő milyen KÖZÖS jövőt tervezzen veled, ha te igazából kompromisszumra képtelen vagy és tok lesz*rod ő mit akar?

Könyörgöm hagyjuk most azt, hogy de ez nincs igy. Oke, lehet, hogy általában nincs semmi problema, lehetsz te a világ legjobb barátnője (ami szerintem számára az is vagy ennek ellenére), ha egy ilyen jelentős dologban önző voltal.


Valószínűleg te azért nem érted még mindig, mert a kutya téged nem zavar, ő a kis “szeretetehes gombocod”. De neki nem. Azelőtt sem, mielőtt odahoztad és azután sem kell neki bentre kutya. Pont.

2021. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen közös élet az ahol te önkényesen eldöntesz valamit az ő megkérdezése nélkül?
2021. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%

Közös élet 😂😂😂😂😂😂

Még közös döntésre sem vagy képes. 😂😂😂😂

2021. júl. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyáddal együtt kivágtalak volna ki azonnal a házamból
2021. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is kibékíthetetlen ellentét sajnos.


Én kutyás vagyok, ezért olyan férfit keresek, aki szintén szereti őket, akár bent a lakásban is.

2021. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!