Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet igy egyutt elni sokaig?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igy egyutt elni sokaig? Elso parkapcsolat kerdes

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokaig gondolkodtam leirjam e a kerdest, tudom hogy erre a valaszt senki nem tudhatja de azert kivancsi vagyok tapasztalatokra ferfiak velemenyere!6 eve vagyunk egyutt 17 voltam mikor osszekerultunk o 18 mindkettonknek elso parkapcsolat minden teren ,minden tokeletes koztunk a legturelmesebb ,odaadobb figyelmes embert akit ismerek mindig kialtt ertem es a csaladomert,munkabol mindig egyenesen hazajon nem csavarog nem iszik ,a szex nagyon jo hetente 2-3* sor kerul ra ,azt gondolom hogy kicsit volt idom elgondolkodni a dolgokon az elmult hetek alatt ,lehet hogy hibat kovettem el azzal hogy nem egy kielt ferfival jottem ossze aki mar probalta mas novel is a szexet ,mert a kesobbiekben nem lesz kivancsi ,megjegyeznem ezek melle hogy 27 hetes terhes vagyok tehat a gyerek az egy eletre szol,eppen ezert rakerdeztem a dolgokra azt mondta hogy nem csalna meg de persze kivancsi lenne ra hogy milyen masik novel 1* nem sertodtem ,de elgondolkodtam hogy vajon kesobb nem e lesz nagyobb a kapcsolatunknal a kivancsisag ,en nem vagyok kivancsi mas ferfira azt tuti (ennek oka van) tehat nalam nincs ilyen problema,nem tudom mire szamitsak ha ez vagy az megtortenik...majd lesz aminek lennie kell es kesz azt fogadjam el tudom mast nem igazan tehetek de ha van otletetek tapasztasztalatotok szivesen meghallgatnam ,kerlek csak kulturaltan.Koszonom 27 heteske



2015. júl. 15. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megcsalna. Most jön a baba az sokaáig össze láncol, utána rajtatok múlik.
2015. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszodat :)
2015. júl. 15. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Én drukkolok nektek.


Remélem nem bántalak meg a hozzászólásommal, de az aggodalmaid olyan szempontból jogosak, hogy az ilyen fiatalon kezdődő kapcsolatok, tiniszerelmek 90%-a nem hosszúéletű, még kevesebb életreszóló. Sajnos az egyik fő válóok pont az, amit említettél, hogy az egyik fél egyszer csak besokall, és be akarja pótolni, amit "elmulasztott".


Én nem örülnék neki, ha azt mondaná a férjem, hogy kíváncsi. Igaz, nem vagyok ilyen helyzetben, mint ti, egyikőnknek sem első kapcsolata, de azt őszintén meg tudom mondani, hogy ahányszor párkapcsolatban voltam, az első páromnál sem volt más mint a férjemnél: NEM érdekelt, milyen lenne mással, mert azt szerettem, akivel együtt voltam. Más kérdés, hogy utána pl. szakításra került sor, mert nem illettünk össze.

De szerintem bántó, ha valaki ilyet tud mondani a párjának, én nem bírnám ezt mondani a férjemnek - és mégkevésbé a várandós feleségemnek, ha férfi lennék!


Nem ijesztgetni akarlak, ez egyszerűen az én nézőpontom, jobb résen lenni.


Tekintettel arra, hogy várandós vagy, ne gondolj most ilyenekre, a fő a nyugalom és a stresszmentesség. Boldog babavárást, és kívánom, hogy ne váljon valóra a félelmed!

2015. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat ,igaz es lenyegre toro volt,sajnos azt kell mondanom hogy igazad van en arra gondolok hogy talan mar nem vagyok neki ugyanolyan vonzo ,a masik meg hog sajnos tortentek valtozasok a testemen :( nem hiztam el de elegge szegyenlem hog mi szembe tuno csufsag es csak terhesseg utan lehet kezelni ...nekem is rosszul esett amit mondot de lathatolag nem sertodtem meg hiszen en tettem fel a kerdest,volt 1-2 dolog meg ami ijeszto volt szamomra ,nem tudom mit mondjak
2015. júl. 15. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

egy rokonom nőgyógyásznak tanulj, jó régen márt, mert öregek vagyunk.


Szóval akkor még csak férfiak választották azt a szakmát.

A szigorlat utána professzor összehívta őket, és ezt mondta:

- Uraim, gratulálok a sikeres vizsgához. Egy dolog viszont még nem mondtam el önöknek a szakmáról, a kérdés etikai oldalát.

Rengeteg nőt fognak vizsgálni, és rengeteg kísértésnek lesznek kitéve. Nos, azt soha ne feledjék el, hogy minden pyna pontosan 27,4 Celsius fokos.


Örüljön a babátoknak, apának lenni jobb, mint nőcsábásznak. Én máér csak tudom.

2015. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!