Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buta kèrdès, de mikortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta kèrdès, de mikortól lehet kapcsolatnak nevezni egy "kapcsolatot"?

Figyelt kérdés

Sosem gondolkodtam ezen, valahogy mindig a környezetem adta meg a válaszokat ezekre (rákèrdeztek, így aztán kellett válaszolni) vagy a partnerem kèrdezett rá, hogy akkor ez már kapcsolat e.


Az elmúlt 9 èvben viszont kapcsolatban voltam, már házasok is voltunk a fèrjemmel, aztán elhagyott.

Mostanra összeszedtem magam, elkezdtem randizgatni is egy sráccal. Április elejèn találkoztunk először egy hètfő dèlután. Aztán pèntek dèlután is, sèta, beszèlgetès. Szombat este pedig egy spontán ötlet alapján, már nálam is aludt.

A következő 2 hètvègèt pedig kompletten együtt is töltöttük már.

De nem tudom minek nevezzem. Annyira bèna vagyok ebben... Simán szexkalcsolatnak nem mondanám, mert ahhoz "túl sok" időt töltünk együtt, programokat csinálunk kettesben, beszèlgetünk sokat, bemutatott a barátainak is már.

Viszont csak hètvègente találkozunk, mert mindketten dolgozunk, lakótárssal èlünk, ès 35km van közöttünk.

Èn nem akarom nagyon firtatni, mert nem akarom "elijeszteni", annyira nem fontos a bekategorizálás, de azèrt jó volna tudni, hogy most akkor hogy is állunk.

A kezemet ritkán fogja meg ha sètálunk, ès nyilván enni idő után mèg nem mond semmit konkrètumot az èrzelmeiről sem. Csak mindig a vègèn, hogy nagyon jó volt minden, nagyon örül, hogy együtt töltöttük a hètvègèt, aztán majd beszèlünk.

Szóval általában, mikor mondható ki, hogy kapcsolatról beszèlünk, vagy csak randizgatásról?

Köszi :)

L26


2020. ápr. 19. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Ez még csak "alakuló".

Akkor lesz kapcsolat, ha az egyikőtök megkérdezi a másikat. Addig semmi komoly.

2020. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon hasonlóan indult nekem is a friss kapcsolatom és én is 26 éves vagyok. Szex, időzítés, programok kb.dettó ugyanez. Egy hete "véletlen" szerelmet vallott, aztán én is, azóta tartjuk magunkat mindkettem egy párnak.
2020. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenyeled
2020. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem erezheto h csak veled akar lenni, minden nap keres, veled fekszik veled kel (akar online is), rad koncentral, pl amikor a terveirol beszel es beleszo teged, pl nyaralas foglalas. Hagyd igy, elvezd ki, ha valaki szerelmes azt elobb-utobb ki kell mondania, legtobbszor kiszalad az ember szajan mert annyira fesziti:)) egyebkent nalunk sosem lett kimondva h "jarunk", egyszeruen csak egyertelmu volt h osszetartozunk mert folyton egymassal voltunk online ha nem dolgoztunk es amikor tudott szo szerint repult hozzam. Aztan egyszer csak elkezdte erdekelni h nekem milyen gyuruk tetszenek nekem es 2 honap ismeretseg utan megkerdezte h hozza koltoznek-e. Annyira adta magat minden lepes.
2020. ápr. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kiírjátok facebookra
2020. ápr. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!