Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti valaki a nőket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 17:54
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
52%

3 dolog kell a nőknek:

1:pénz

2:érzelem

3:fas.z

2010. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

"Én értem.Mire vagy kíváncsi?Kérdezz nyugodtan."


Tök jó, hogy érted a nőket, de olvasni is tudsz? Eddig csak 6x írt be, mire kíváncsi XD

No offense, de ez jól jött ki :D

2010. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Utolsónak igazából nem tudom mit akarok tudni róluk. Ez a sok visszautasítás miatt alakult ki ez az enyhe nőellenesség nálam. De azért megnézném akármelyik válaszadót, hogy tudna talpraállni amikor két szar kapcsolat áll mögötte számtalan barátot szerzett nők közül, a legyünk csak barátok sablonnal. Azt gondolom mindenki elismeri hogy ilyen keserű élményekkel nem egyszerű csak úgy talpra állni és vigyorogni, hogy jöhet a következő pofon.
2010. jún. 3. 18:24
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nincs mit rajtuk érteni,a nagy Őt aki neked van teremtve,úgysem kerülheted el!ez hajtson az életben ezért keljél fel reggel és mmenj el dolgozni/tanulni,ezért ne add fel soha!
2010. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak, majd később ha összeszedem magam megpróbálom megfogadni. Még csak nemrég sikerült elfogadnom a legutóbbi szerelemről, hogy ebből nem lesz semmi. A lelkemet kitettem, verseket írtam, udvaroltam, úgy hogy azt tanítani kéne. De hát mindez csak egy több mint barát kevesebb mintha járnánk helyezésre elég.
2010. jún. 3. 18:30
 26/43 anonim válasza:
52%

van oan fiu aki csak barátnak kell

lehet homo vagyvagy csak oan vagy belül ami nem egy kapcsolatra való és szerelemre való érzést kelt másba hanem barátit

egy nagyon jó mindent megleeht vele dumálnit

nekem is van oan fiu spanom akire mindenki spanként néz mert ien belül

igen kedves aranyos vicces stb de ne lógjón zsír a füléből meg takny meg ne ugy nézzen ki mint egy csüves

nekem is volt márnagyon csúnya barátom de belül vicces volt meg aarc

2010. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Értem én mire gondolsz, de a párkeresés nem ilyen egyszerű. Sajnos.

Próbálok mindent megadni annak, akit szeretek, vannak elveim, nem csalok, nem hazudozok össze vissza, nem zárom kalitkába az aktuális partnert. Szépnek tartanak, mondjuk úgy, hogy okos vagyok, szeretek viccelődni és barátkozni. Nem fűt az egó, tisztában vagyok a hibáimmal. Na már most én sem kellek senkinek per pillanat. Megnéznek az utcán, minden ismerősöm úgy gondolja, hogy tíz ujjamra kapnék pasit, mégis itt vagyok egyedül. És nem azért mert válogatok, nem azért, mert csak a külsőségekre megyek. Egyszerűen nem jön össze, és ezért nem szidom a férfi nemet... Ritka dolog, hogy összehoz a sors valakivel, akibe beleszeretsz és ezt viszonozza. Az is elég ritka, hogy végre összejön a dolog és sokáit tart. Ilyen az élet.

2010. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

"Én értem.Mire vagy kíváncsi?Kérdezz nyugodtan."

Ezt én írtam, nem olvastam el az elejétől, nos akkor az utolsó hsz-edre válaszolok.

Épp ezt szeretik a nők ha a férfi erős és semmitől nem megy el a kedve, ha nem mutatja a gyengeségeit.

Mit gondolsz engem nem utasítottak el?Ó dehogy is nem, rengetegszer, rosszul is esett, de nem szabad csüggedni, aki keres az talál, lehet hogy 100 visszautasítás után találod meg azt a lányt aki a tűzbe menne érted!

És ha feladod akkor nem találod meg.Ezt szeretik a nők hogy bevállaljuk azt hogy visszautsaíthatnak minket de mi még is kezdeményezünk.

Az meg ha bunkó veled egy lány az csak őt minősíti hogy mekkora paraszt.

2010. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
52%
a lányoknak az kell hogy férfiasan viselkedj velük,tökösen ne túlzott nyálasan/papucsosan ebből én is tanultam,mert ez is benne volt a repertoámban:)
2010. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
56%

Én már 29 vagyok, de még mindig nem értem el semmit olyan csajnál aki igazán tetszett. Nekem 24 évesen lett először barátnőm. Hiába illett hozzám belsőre, külsőre nem volt az esetem és nem lettem szerelmes sem.

Én még barátnak sem találok nekem tetsző nőket.

Akik nekem tetszenek, a nagyrészük pénzéhes, sunyi, aki meg rendes, az túl hamar elkel, ezért nagyon kicsi az esélye, hogy találjak barátnőt.

Az a baj, hogy így évtizedek is eltelhetnek, mire találok valakit, és akkor lehetek 50éves is.

Elég szar így dolgozni, meg élni.

Megoldást meg senki nem tud.

2010. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!