Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti valaki a nőket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 17:54
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Egy nő elvileg mit keres egy pasiban? Legyen kedves, megértő, okos, (külsőre is nézzen ki jól). Na én bennem a külső kivételével ezek megvannak. Mégis a nők valami miatt kerülnek. Miközben minden nő aki visszautasít mondja, hogy egy főnyeremény vagyok. Meg milyen jó pasi vagyok, de a jelek szerint senkinek nem kellek, csak barátnak. Ezek után megkérdezném tényleg az kell a nőnek, hogy kedvesek legyenek velük? Vagy arra vágynak titkon, hogy valaki beléjük rúgjon? És ezért kerülik azokat a férfiakat akiktől ezt valószínüleg nem kapnák meg?
2010. jún. 3. 17:55
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Izgalomra vágynak, és minden egyéb olyan jó dologra, ami nincs benne a kívánságlistájukon, de mégis kellemes meglepetést okoz nekik ha erre egy fiú képes.

Tehát röviden egy olyan plusz dologra vágynak, ami valami miatt megfogja őket egy férfiben.

2010. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál már kisugárzásról?:) Baromi sokat számít. Egyszer halálosan bele voltam zúgva egy srácba, aki nem számított olyan hú de haj de helyesnek, pattanásos volt elég csúnyán, mégis volt olyan szövege, olyan humora meg olyan jelleme amivel teljesen megfogott:D
2010. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha Quasimodo vagy, akkor ne csodálkozz, hogy a kedvességed ellenére nem kellesz nekik.
2010. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
30%
Pénz + izmok! ez a kulcsszó!
2010. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, te miért nem kellesz a nőknek, de én nő vagyok, és nem vágyom arra, hogy valaki belém rúgjon. A többi nő nevében nem tudok nyilatkozni, de szerintem ők se vágynak rá. A nők olyan férfit akarnak, akire fel lehet nézni, ebből kifolyólag biztos van olyan nő is, aki arra tud csak felnézni, aki "belérúg", de szerintem ebből nincs sok. De olyan nő is van, aki nem is akar felnézni a pasira, hanem épphogy uralkodni akar felette, vagy egyszerűen csak egyenrangú partnert akar. Nincs olyan, hogy a nők/férfiak ezt vagy azt akarják. Van egy csomóféle férfitípus meg nőtípus. Lehet, hogy neked épp az olyan típusú nők jönnek be, akiknek te nem.
2010. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Az a gond, minden lány akivel őszinte barátságot alakítottam ki mind dicsérik a humoromat, hogy milyen jól el lehet velem beszélgetni. Ennek ellenére mégsem sikerült senkit olyan szinten megfognom aki nem csak a barátom akar lenni. Ami rossz tud lenni, hogy van millió "barátom" a legyünk csak barátok szövegből. De barátnőm egyse...
2010. jún. 3. 18:01
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, te miért nem kellesz a nőknek, de én nő vagyok, és nem vágyom arra, hogy valaki belém rúgjon. A többi nő nevében nem tudok nyilatkozni, de szerintem ők se vágynak rá. A nők olyan férfit akarnak, akire fel lehet nézni, ebből kifolyólag biztos van olyan nő is, aki arra tud csak felnézni, aki "belérúg", de szerintem ebből nincs sok. De olyan nő is van, aki nem is akar felnézni a pasira, hanem épphogy uralkodni akar felette, vagy egyszerűen csak egyenrangú partnert akar. Nincs olyan, hogy a nők/férfiak ezt vagy azt akarják. Van egy csomóféle férfitípus meg nőtípus. Lehet, hogy neked épp az olyan típusú nők jönnek be, akiknek te nem.
2010. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
73%

Jaj istenem... Ébredjetek már fel! Mégis mi a francból gondolod, hogy azt várjuk, hogy belénkrúgjanak? Engem legutóbb kikészített egy fiú, mára már szerencsére csak exem, de képzeld nem erre vágyunk. Igenis pont azok fontosak, amiket leírtál, és aki az ellenkezőjét gondolja, az nagyon el van tájolódva.

Az, hogy idáig nem jöttél be egyiknek sem komolyabban, az se nem a te hibád, se nem a nőké. Nekem sem 17 évesen volt az első kapcsolatom és belehaltam? Hát nem. Eljött az idő, mikor végre kellettem valakinek és nekem is szükségem volt rá. Ennyi.

Ez szerencse kérdése.

2010. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Majd szánják-bánják, ha foglalt leszel.


A nőknek kell egyfajta macsóság is. Ha úgy tetszik rosszfiúság.

De abban a pillanatban amikor férjet keresnek, előtérbe lép a megbízhatóság. Ez a te malmodra hajtja a vizet.

Addig is valami izgalomra vágynak. Ne lehessenek nagyon biztosak benne, tehát ne legyen unalomig kiszámítható.

Azért persze legyél rendes, etc., de valami bizsergető is.

2010. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!