Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értitek, hogy mit akar? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értitek, hogy mit akar? Vagy egyeltalán valaki érti a nőket?

Figyelt kérdés
A helyzet, az, hogy szept1-e óta beszélgetek újra egy csajjal, akivel már tavaly is jóba voltam. MSN-en is beszélgettem vele az utóbbi pár napba, és egyszer szóbajöttek az érzelmek, és amikor olyanról volt szó, hogy bejön-e, akkor mondtam, hogy lehet, majd ő is szintén pozitív jelet küldött, és aztis mondta, hogy rólam álmodott, mivel megbeszéltük, hogy majd egymásról fogunk. Élőbe is ugyanilyen közvetlen, de ma meg ki volt írva neki msn-re, hogy szeret valakit, de amikor rákérdeztem, csak azt mondta, hogy egy srác akit nem ismerek. Akkor most mi van? Egyszer 'jó vagyok nála, egyszer meg más? Nem értem.
2010. szept. 7. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jöttél volna rá, a csajozás/pasizás egy játszma. Légy határozott a szándékaidban, és minden rendben lesz. Ha a csajtól várod a magyarázatot őrületet fogsz átélni. : )
2010. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De nem értem őket, egyszerre akkor 10 sráccal is ilyen? :O

Nem adtam kételyre utaló jelet amikor mondta h egy srácnak szól, csak megfordult a fejembe, hogy csak megint szivat egy csaj... :(

2010. szept. 7. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, h téged szeret, de mivel rákérdeztél, nem merte bevallani.Vagy, tudta, h látni fogod, h mit írt ki és arra akar rávenni, h nyögd már ki végre, ha akarsz tőle vmit.
2010. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. a nőket a férfiak nem érthetik meg... neurológiai kardiovaszkuláris meg még 1000 más oka van ;D

2. az lebegjen a szemed előtt hogy te mit akarsz.

kérdezd meg tőle hogy találkozna-e valamikor, stb...

ha pasija van lekoptat (vagy nem), ha kamu és bejössz neki úgyis igent mond.

ha nem lépsz az eredmény egyenlő az elutasítással ;)

2010. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a fiúk sose fogják megérteni a lányokat, ezen ne akadj ki :D és ne hagyd magad elbizonytalanítani!
2010. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ne ijedj meg attól elsőre, ha nem érted. Próbálj ne MSN-re alapozni, mert azzal gyakran csak hülyítik egymást az emberek. Kérd, hogy találkozzatok, menjetek el moziba, enni egy pizzát, inni egy bambit, sétálni, ... A lényeg mindig személyesen dől el!
2010. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondta, hogy szerelmes beléd, a jeleket is félre lehet érteni.
2010. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!