Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit lehet kezdeni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet kezdeni? Ki érti a nőket?

Figyelt kérdés

Régebb óta ismerek egy lányt, mostanában eléggé közel kerültem hozzá. Sokat beszélgettünk stb... Aztán szóba került h járjunk. Kicsit fura volt mert ő kérdezte meg és nem tudtam rá mit reagálni hirtelen... Aztán másnapra átgondoltam rájöttem hogy fontos nekem és akkor pedig ő nem válaszolt. Azóta hol nagyon kedves hozzám, hol pedig rám sem néz ... fogalmam sincs mi van vele, pedig próbálom kideriteni, hogy most akkor mégis mi legyen.


Aktivizáljam magam? vagy hagyjak neki egy kis időt? (1-2 hét?)


18F


2009. okt. 26. 23:01
 1/3 Andrewka ***** válasza:
100%
Mivel te nem voltál határozott és gondolkodási időt kértél megijedt. Szerintem valami nyugodt helyre hívd el, beszélgessetek és mond el mit érzel, miért ijedtél meg, stb.
2009. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ilyenkor tényleg nem lehet minket érteni:D csaj vagyok énis de ilyeneket nem nagyon csinálok annyi simán rákérdezel nem kell időt hagyni szerintem az értelmetlen megkérdezed tőle h akkor mivan és ennyi...
2009. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy nap alatt meg gondolja magát akkor felejtsd el csak arra kellettél volna neki. És csak játszik veled.
2009. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!