Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki érti ezt? Ki érti a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt? Ki érti a nőket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Barátnőm nemrég szakított velem, azért mert már nem olyan a kapcsolatunk mint volt. Ezt igazábol én is így gondoltam, békésen váltunk el. Én utána többször is kerestem hogy mennyire hiányzik, de mindíg azt a választ kaptam hogy neki jo most egyedül. Elkezdtem más irányba keresgélni és megismertem egy nagyon aranyos kedves lányt.

De mióta az ùj kapcsolat van kialakulóba, az exemel ha beszélek mást

se mond csaj az új lányt oltja, pedíg nem is ismeri.... Olyanokat mond.. Komolyan nem ismerek rá néha. Miért csinálja ezt? Féltékeny? Dehát ő hagyott el engem... És többször is mondta hogy jobb neki így. Akkor miért zavarja ha mással szeretnék boldog lenni? Érti ezt valaki?


2010. júl. 20. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet féltékeny, hogy nem akar tőled semmit. De szerintem most egy kicsit hanyagold az exedet és koncentrálj az új kapcsolatra. A másik lánynak se lesz jó ha állandóan az exeddel beszélgetsz.
2010. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
én értem de bevallom lusta vagyok oldalakat gépelni, hogy megmagyarázzam, mit miért csinálnak a nők. szard le hogy hisztizik. legyél boldog az újjal.
2010. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

általában az emberek nem tudják elviselni ha utánuk egyből talál valaki mást. szerintem ezért csinálja. rosszul esik neki.

a másik lehetőség hogy még mindig szeret és féltékeny a lányra. de azokbol amit leirtál én inkább az elsőt mondanám

2010. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem rég szakitott veled, akkor nem kéne még az az új kapcsolat, mert csak átvernéd azt a másik lányt, nem vagy még túl az előző kapcsolatodon...
2010. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!