Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szerintetek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek melyik a rosszabb? A stréber, vagy a kocka?

Figyelt kérdés

Én ugyan srác vagyok, de szerintem a kocka a rosszabb, mert a stréberből egy tapasztaltabb csaj még faraghat egy "normális" embert, akinek vannak barátai, meg tud szórakozni (kulturált kereteken belül), de a kocka már megszokta, hogy olyan lányokra recskázik, akiknek .JPG-re végződik a nevük; meg a strébernek rengeteg szabadideje van, amiben művelődik valószínűleg - a kockának is, de mindet gép előtt tölti, haszontalanul, azaz elhülyül


és még sorolhatnám...



ezek persze a szélsőségek, szóval senki ne vegye magára, aki egy picit is mérsékeltebb vagy (pozitív irányban) különbözik!



és ti mit gondoltok, csajok?


2010. máj. 23. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:

no hát vannak itt akik csak stréberek csak kockák meg csak bulizósak. én kóstoltam mindegyiket. gimiben tanultam és gépeztem. jól éreztem magam, nem is vágytam bulikba, részegedni stb. ez elmult, most egyetemre járok, továbbra is tanulok, mert elég kemény egyetem. szabadidőmben nem gépezek hanem haverokkal kocsmázunk, voltam már discoban, voltam nemkicsit részeg, és igen, jó ez is. de nem minden héten discozok és nem minden héten iszom magam hótrészegre. énszerintem aki azt csinálja ami jólesik neki, azzal nincs baj. nekem még egy bajom van, ami még nem megy... barátnőm még nem volt.

szóval tudom hogy jó mindegyik, de nem CSAK egy lehet jó, mert TE (akárki itt a válaszolók kötül) úgy élsz. talán mindenki számára sikerült rávilágitanom hogyis van ez (énszerintem legalábbis)


rem nem baj hogy nem a kérdésre válasz, de inkább fórum ez a kérdés már :)

20/f

2010. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem tudjátok mi a kockaság.

Ha valaki napi 1-2órát gépezik attól még nem kocka. sőőt...

én napi én általában napi 5-6 órát gépezek hétvégen meg 12-15 órát. És én értek is hozzá. Meg informatikát tanulok stb. Ja és lehet hogy sokat gépezik valaki de nem sokat ért hozzá még az sem kocka.

Na én KOCKA vagyok. 3 évesen kezdtem.

16/F

2010. máj. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
47%

Büszke lehetsz magadra hogy kocka vagy (16/F), aztán majd 2x évesen ide jössz kérdéseket feltenni, hogy miért nem volt még csajom,meg nemtudok csajozni stb... :| Tudod remélem így is fogsz járni, mert ez nem élet amit te élsz.

Amúgy az egyik válaszoló aki írta, hogy ő mennyi embert megváltoztatott már. Szerintem ez gusztustalan dolog. Soha nem jutna eszembe megváltoztatni se a barátaimat se a pasijaimat, mert úgy kell őket elfogadni ahogy vannak. Csiszolni lehet, ha kell, de teljes mértékben változtatni nem.

22/L

2010. máj. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:

én pl: nem tom hogy a lányok miért tartják magukat kockának ha egy nap 8-10 órát msn-eznek, meg myvip, iwiw, facebook, miegymás... az a kocka aki jáccik nem az aki beszélget... ha már annyira kivan az ember a játéktól hogy azonos nemű élőlényekkel vagy más fajú élőlényekkel akar közösülni akkor már igazi kockaságról beszélünk. Aki pl jáccik nap(!) 1-2 órát és ezen felül még egy plusz órát rászán a leveleire, közösségi oldalakra és így eltelik a napjából 3 óra az még nem kocka... szerintem... mellesleg én is a kockát választanám de mivel fiú vagyok maradok a lányoknál...


16F

2010. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 A kérdező kommentje:
szerintem se kockaság közösségi oldalakon meg MSN-en lógni... bár tény, hogy napi 8-10 órán át ez se egészen OK
2010. júl. 17. 00:25
 86/89 anonim válasza:

Hát attól függ. Stréberrel azért nem jó, mert állandóan a tanulásról dumál...Pl. 1x egyik stréber osztálytársam mellett ültem a buszban, és képzeljétek, egész úton azt sorolgatta, hogy ő lemerné a busz ablakának a rezgését...-.- Ne mondjam, hogy mennyire unalmas volt, azóta is kerülöm.

Van egy kocka haverom, 4év alatt 1x sem volt nálam, mert szinte egésznap gép előtt van...függőbeteg sztem...:/

2011. jún. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 A kérdező kommentje:

akkor inkább a stréber, őt meggyőzheted hogy ne pofázzon neked annyit ilyen hülyeségekről, de ha a kockával nem találkozol akkor hogy győzöd meg hogy változzon?


+ a stréber gyerek majd úgyis megy főiskolára és lediplomázik és lehet jó állása majd :D

2011. jún. 12. 11:47
 88/89 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet azzal aki mázlista? :P Aki úgy kocka hogy közben van egy kis sütnivalója is? ;) Aki lehet hogy lusta de olyan szerencsésen alakult az élete hogy tanulás nélkül is van jól fizetű állása, kapcsolata és még játszhat is? Szóval azt csinál amit akar :P (Én lennék 20/f)
2018. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
Éljenek a kiskapuk! :P
2018. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!