Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szerintetek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek melyik a rosszabb? A stréber, vagy a kocka?

Figyelt kérdés

Én ugyan srác vagyok, de szerintem a kocka a rosszabb, mert a stréberből egy tapasztaltabb csaj még faraghat egy "normális" embert, akinek vannak barátai, meg tud szórakozni (kulturált kereteken belül), de a kocka már megszokta, hogy olyan lányokra recskázik, akiknek .JPG-re végződik a nevük; meg a strébernek rengeteg szabadideje van, amiben művelődik valószínűleg - a kockának is, de mindet gép előtt tölti, haszontalanul, azaz elhülyül


és még sorolhatnám...



ezek persze a szélsőségek, szóval senki ne vegye magára, aki egy picit is mérsékeltebb vagy (pozitív irányban) különbözik!



és ti mit gondoltok, csajok?


2010. máj. 23. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
Közeledünk a 30 válaszhoz ez csúcs.
2010. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 A kérdező kommentje:

szerintem meg nincs igaza mert nem mindenki tud jól csajozni például

most akkor szegény próbálkozzon, amíg bele nem szakad?

2010. máj. 23. 18:39
 33/89 A kérdező kommentje:
mármint 55%, 18:35-nek
2010. máj. 23. 18:39
 34/89 anonim ***** válasza:
10%
amég fiatal az ember és jol néz ki ki kell élvezni. inni csajozni bulizni, ez igy igaz. nem gép elött ülni egész nap vagy napi nemtom én hány órát tanulni
2010. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
Szerintem a stréber rosszabb.Mert azt csak bas*zogatják.De a kocka legalább élvezi azt hogy játszhat.És mivel nem megy közösségbe azt nem.ennyi
2010. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
79%

18L vagyok szerintem érdekes gondolkodsz és egyben szánalmasan! :) Nekem öröm megteremteni a pénzem és jövőmet amivel aztán azt kezdek amit akarok! De ne aggódj majd lehet hogy dobok pár fillért amikor elmegyek melletted ahogy koldulsz az utcán mert fiatal korodban elittad az agyad ahelyett hogy felnőttél volna és értelmesen éltél volna, dolgoztál volna. :) Az ám az igazi élet. :) Én meg költhetem a sok pénzem amiért megdolgoztam.

És az is elég gáz, hogy te 30 évesen meg akarsz halni, én inkább olyan 70-80 évesen. Addig is szeretném ha tudnék miből élni. :) Milyíen bénák az ilyen buta emberek. :)

2010. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
49%
És ha valaki stréber, bulizik, szórakozik, és piál és élvezi az életet és még jó munkája is lesz és sokat kereshet, és felnőttkorában is bulizhat és király helyeken nyaralhat? És majd röhögni fogok azokon akik szarul osztották be az idejüket tizenévesen és 3 műszakban dolgoznak minimálbérért, hogy eltartsák a családjukat. Hát igen, kinek milyen életstílus tetszik :)
2010. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
53%
Ja és nagy arc sem akarok lenni. Nekem az ciki és szánalmas. Nekem egy komoly kapcsolat (ami volt már pár) valahogy sokkal jobban bejön. :)
2010. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
49%
szerintem a stréber sokkal rosszabb, mint a kocka, mert vele csak a tanulásról lehet beszélni
2010. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
Én nem azért nem bulizok, iszok, pasizok mert stréber vagyok hanem mert nekem nem tetszenek ezek a dolgok!
2010. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!