Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szerintetek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek melyik a rosszabb? A stréber, vagy a kocka?

Figyelt kérdés

Én ugyan srác vagyok, de szerintem a kocka a rosszabb, mert a stréberből egy tapasztaltabb csaj még faraghat egy "normális" embert, akinek vannak barátai, meg tud szórakozni (kulturált kereteken belül), de a kocka már megszokta, hogy olyan lányokra recskázik, akiknek .JPG-re végződik a nevük; meg a strébernek rengeteg szabadideje van, amiben művelődik valószínűleg - a kockának is, de mindet gép előtt tölti, haszontalanul, azaz elhülyül


és még sorolhatnám...



ezek persze a szélsőségek, szóval senki ne vegye magára, aki egy picit is mérsékeltebb vagy (pozitív irányban) különbözik!



és ti mit gondoltok, csajok?


2010. máj. 23. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
44%
attól hogy nem vagyok srtéber még nekem is lesz munkám + sokkal több embert ismerek mint amennyit te életedben fogsz. ENNYI.
2010. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
9%
akik meg elitélik akik buliznak stb nekik meg unalmas az életük és nem tudják milyen jo is ugy igazán jolérezni magukat.én az ilyen embereket sajnálom. élj a mának.
2010. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
Az első 18:46-os megkapta a felpontozást.
2010. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
68%

18/L: hány olyan embert látni aki 3 diplomával a kezébe egy gyárba dolgozik 30.000 forintér, úgy hogy erről meg ennyit, páromnak egy diplomája nincs, csak egy szakmája, mégis keres 100-110 ezer forintot..

Én meg úgy tartom,mindenkiki bulizzon, élje ki magát fiatalon, aztán lehet a komolyodás! Inkább úgy haljak meg, hogy semmim nincs, de éltem, mint úgy, hogy van 8 diplomám meg XY millióm, de semmit se éltem!!

2010. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
93%
Na várjunk csak...oylan nincs,hogy jól tanulok és a szabadidőmben jól szórakozok meg bulizok?:D
2010. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
94%

"Én meg úgy tartom,mindenkiki bulizzon, élje ki magát fiatalon, aztán lehet a komolyodás! "


Nem mindenkinek esik jól a bulizás. Miért kényszerítsem rá magamat, ha nem érdekel és nem kell? csak mert mindenkinek ez a norma?


Én nem érzem, hogy bármiről is lemaradtam volna, csak mert a tinédzserkoromban nem jártam diszkózni és most sem igénylem az ilyenféle szórakozást.

Nekem jólesik komoly lánynak lenni 21 évesen. Nehogy már ezért ciki legyek. Bár tőlem lehetek az mások szemében.

A bezárkózás akkor baj, ha az illető a lelke mélyén másra vágyik, de nem teheti meg.

Igenis vannak olyan emberek, akik nem szeretik a társaságot és azért még nem betokosodottak, vagy aszociálisak.

2010. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
85%
A mai oktatási rendszerben nincs. Mikor minden nap van 7 órád és még 2-3 at kellenne tanulnod akkor már inkább nem is tanulok.
2010. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
Előttem szóló! Igazad van nagyon is.
2010. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
49%

Nálam a buli szó nem egyenlő a discoval, ne haragudj kedves 21 éves komoly lány (xD)


18:53 voltam.

2010. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell hogy ábrándítsalak mert én KOCKA vagyok (eléggé) és mennék szívesen bulizni meg csajozni (és nem jpg.re verem).

Csak senki nem jönne mert egyedül rohadt unalmas lenne bulizni...

16/F

2010. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!