Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szerintetek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek melyik a rosszabb? A stréber, vagy a kocka?

Figyelt kérdés

Én ugyan srác vagyok, de szerintem a kocka a rosszabb, mert a stréberből egy tapasztaltabb csaj még faraghat egy "normális" embert, akinek vannak barátai, meg tud szórakozni (kulturált kereteken belül), de a kocka már megszokta, hogy olyan lányokra recskázik, akiknek .JPG-re végződik a nevük; meg a strébernek rengeteg szabadideje van, amiben művelődik valószínűleg - a kockának is, de mindet gép előtt tölti, haszontalanul, azaz elhülyül


és még sorolhatnám...



ezek persze a szélsőségek, szóval senki ne vegye magára, aki egy picit is mérsékeltebb vagy (pozitív irányban) különbözik!



és ti mit gondoltok, csajok?


2010. máj. 23. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kocka akkor ha nem túlkocka, tehát nem fél napját a gép előtt tölti, a stréber meg akkor ha nincs elszállva magától és nem azzal vág fel hogy stréber és ha nem prbál meg mindenkinél okosabbnak mutatkozni.
2010. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: hát igen, engem is meglepett, mekkora vitát kavartam :D


utolsó: ez igaz, mint mondtam, én is átmenet vagyok (félig ilyen, félig olyan, de mérsékeltebben), de én úgy értettem, hogy a szélsőségek közül melyik a rosszabb? :)

2010. máj. 23. 20:34
 63/89 anonim válasza:
Ezt miért a szexualitás témához tetted fel?
2010. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 A kérdező kommentje:

a francba XD >.<

az egyébhez akartam >.<


esetleg átraknák a moderátorok?

2010. máj. 23. 20:40
 65/89 anonim ***** válasza:
49%

A kocka az a jobb, mert az legalább vicces tud lenni, meg általában jó fejek akikkel el lehet hülyülni és vannak haverjaik, csak általában WOW-on találkozik velük. De a kockák legalább jó fejek, hatalmas vicceket tudnak.

A Stréberek meg jellemtelen kis nyomik akikkel max a tanulásról lehet dumálni.

2010. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
43%
A kocka az a tuti
2010. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, miért nevezik "életnek" azt, mikor az ember tizenévesen a hétvégéit diszkókban tölti, általában beb*szva és véletlenszerűen más csajokat/pasikat egy éjszakára felszedve. Ja értem, aki szerint ez nem jó, az b*zi meg antiszociális, és nem lesz mire visszaemlékeznie. Ez elég szánalmas.


Ja és mi megy általában a diszkókban? Lerészegedés, drogok, koktélért sz*pás a WC-ben, és sok olyan csaj, aki csak azért lepippantana egy pasit, mert az jól néz ki. Hát bakker, tényleg ez az élet értelme, erre lehet emlékezni. Közben b*szogassuk azokat, akiknek ez idegen, és nem bulizósak. Tiszta értelem.


Élj a mának. EGy lóf*szt.

2010. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
73%

"szerintem meg mindenki kocka, aki itt ül a gyakorikérdések előtt..."


Ebben van valami azért. Remélem mindenki magába nézett egy pillanatra. :o)

2010. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
71%

igen,én magamba néztem és lehet hogy majdnem minden este feljövök ide de attól még nem vagyok kocka

egyáltalán nem,mert tudok lenni nélküle

amúgy szerintem rosszabb a kocka

2010. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
81%

kocka vagyok, idén diiplomázok, 4.5-ös átlaggal.

Tehát stréber is vagyok.

Mindemelett egy héten kétszer bebaszok. Hogy is van ez?

+ van egy két éves kapcsolatom, a barátnőmért sokan ölnének :)

2010. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!