Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szerintetek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek melyik a rosszabb? A stréber, vagy a kocka?

Figyelt kérdés

Én ugyan srác vagyok, de szerintem a kocka a rosszabb, mert a stréberből egy tapasztaltabb csaj még faraghat egy "normális" embert, akinek vannak barátai, meg tud szórakozni (kulturált kereteken belül), de a kocka már megszokta, hogy olyan lányokra recskázik, akiknek .JPG-re végződik a nevük; meg a strébernek rengeteg szabadideje van, amiben művelődik valószínűleg - a kockának is, de mindet gép előtt tölti, haszontalanul, azaz elhülyül


és még sorolhatnám...



ezek persze a szélsőségek, szóval senki ne vegye magára, aki egy picit is mérsékeltebb vagy (pozitív irányban) különbözik!



és ti mit gondoltok, csajok?


2010. máj. 23. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
62%

2003-ban egy kínai srácot állandóan nyaggatott az apja. Fiam tanulj már! Ha egész nap csak játszol, nem lesz belőled semmi. Nézd meg xy-t még ösztöndíjat is kap!


eltelt 3 hónap, a srác jelentkezett a gamestar kupára. Megnyerte. 5000$ .


Mindemellett ismerek embereket, ( 30+ os kategória ), akik versenyszerűen játszanak, ( dota, cs, cod) és iszonyat jól keresnek vele. + melette egyébb állás ( weblaptervezés, programozás, gép szerelés, rendszerinformatikus. )


A sok stréber meg elb*ssza a fél életét tanulással, majd 27évesen elvesz egy kis r*bancot, aki csak a pénzére hajt. Ennyit erről.


(persze mindig vannak kivételek)

2010. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 A kérdező kommentje:

de NEM MINDENKI ilyen... ez nagyon nagyon fontos!


most mondhatod mindenkinek, hogy álmodozzon erről, de csak kevesek járhatnak ilyen jól!

2010. máj. 23. 23:42
 73/89 anonim ***** válasza:
100%
Na látom sok mindenről le maradtam.
2010. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
65%
Sztem a kockák jó fejek!
2010. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
49%

Kösz:D Én is úgy gondolom hogy kockának lenni sokkal jobb.

Kocka F/16

2010. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
65%

Nekem meg egyikel sincs gondom. :D Na?


Mindenki megváltoztatható a megfelelő ráhatással. Márpedig én ennek a nagymestere vagyok. Nem magamnak megfelelőre szeretem alakítani az embereket, csak felhúzni őket. Csináltam már kockából társasági embert akinek azóta az a hobbija hogy a haverjaival stoppol Európában, stréberből (normális mértékben) bulizóst, antialkoholistából lazábbat és alkoholistából tiszta embert.


Szerintem senkiről nem szabadna ilyenek miatt lemondani... A mostani barátom meg nem volt hajlandó továbbtanulni, és most nyelvvizsgára készítem fel, meg jövőre főiskolára megy. Ennyi.

2010. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
100%
Te emeld már ki ezt a kérdést.Ide még elég sokan fognak írni.
2010. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 A kérdező kommentje:
de ha így is írnak, akkor még kár elsietni :D
2010. máj. 25. 22:43
 79/89 anonim ***** válasza:
89%
Inkább legyen stréber,mint kocka....Én nem járnék egy kockával...stréberrel viszont nem lehet annyira rossz,mert mint említetted ő formálható és tanítható.....
2010. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, tanulok, van ösztöndíjam és NEM vagyok stréber, kicsit keveritek a dolgokat. Aki tanul az nem stréber, az a stréber, aki reggeltől estig tanul és semmi egyebet nem csinál. Én tök jól elvagyok, szórakozom, nem vagyok befásulva és kiégve sem. Én a strébert választanám egyébként magam mellé, ha ebből a kettőből lehet választani.
2010. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!